نقاشي از اميرمحمد صادق‌زاده

اعضای مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شش «دیپلم افتخار» نوزدهمین مسابقه و نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوازاگورا» بلغارستان در سال 2017 را از آن خود کردند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این مسابقه بین‌المللی نقاشی با موضوع «آزاد» برگزار شد و از میان 3408 اثر رسیده از 37 کشور جهان، شش عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به دریافت دیپلم افتخار این دوره شده‌اند.
بر اساس این خبر، «امیر عباس‌پرست» 8 ساله و «احمدرضا نراقی‌نژاد» 7 ساله هر دو از مرکز فرهنگی‌هنری کانون بهبهان در استان خوزستان، «امیرمحمد صادق‌زاده» 9 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری لارستان در استان فارس موفق به دریافت دیپلم افتخار این رویداد هنری شدند.
بر همین اساس، «مهنا خالقی» 12 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون سنقر و «آیناز نجفیان» 11 ساله از اسلام‌آباد غرب هر دو در استان کرمانشاه و «میلاد توانا» 9 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون بیرجند در استان خراسان‌جنوبی از دیگر اعضای کانون هستند که دیپلم افتخار این دوره از مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی نوازاگورا را از آن خود کردند.
در عین حال، «صبا مرادی‌وند» 14 ساله از آموزشگاه خانه خورشید در استان کرمانشاه نیز توانست دیپلم افتخار این مسابقه را کسب کند.
گفتنی است کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال 15 اثر در نوزدهمین مسابقه و نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوازاگورا» بلغارستان در سال 2017 شرکت کرده بود.