اجراهاي روز اول نوزدهمين جشنواره بين‌المللي قصه‌گويي کانون /يونس پناهي

چکیده مقاله‌های برگزیده بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، دکتر حسن‌ دولت‌آبادی پس از بررسی 182 چکیده مقاله، ۶۹ عنوان چکیده‌ی برتر راه‌یافته به مرحله بعدی بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی را معرفی کرد.

بر این اساس دبیرخانه‌ی این جشنواره این آثار را که با موضوع‌های «استفاده از زبان وجودی در قصه‌گویی»، «قصه‌گویی و رشد مهارت‌های اجتماعی در کودکان و نوجوانان»، «قصه‌گویی و تربیت دینی در کودکان و نوجوانان»، «کارکردهای روان‌شناختی قصه‌گویی در دنیای کودکان»، «قصه‌گویی در دنیای دیجیتال» و «چگونگی بازنویسی داستان‌های دینی برای قصه‌گویی» خلق شده بودند بررسی و آخرین مهلت ارسال اصل مقاله‌ها را 20 آبان اعلام کرده است.

بر همین اساس، اصل مقاله‌های پذیرفته شده باید حداکثر تا 15 صفحه A4 بوده و در فایل Word و PDF با فونت Bmitra اندازه 14 به نشانی الکترونیکی fcc.kanoon@gmail.com ارسال شود.

بر اساس این خبر، در مجموع 182 چکیده مقاله به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که از این میان 55 مقاله به مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون و 127 مقاله به مخاطبان آزاد اختصاص داشت.

برگزیدگان پایانی آذر ماه معرفی می‌شوند و مقاله‌های برگزیده هم‌زمان با اجرای بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خوانش خواهد شد.

شرکت کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌ی 88971353-021 دبیرخانه مرکزی جشنواره قصه‌گویی تماس بگیرند.

اسامی کامل این برگزیدگان در پایگاه خبری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی www.kanoonnews.ir  اعلام شده است.

 برگزیدگان چکیده مقاله‌های بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =