سومين جشنواره ملي اسباب‌بازي کانون/ عکس از يونس پناهي

رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی از مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه سومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی «جایزه فیروزه» خبر داد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محسن حموله با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه شامل بخش‌های مختلفی از قبیل اسباب‌بازی، کتاب اسباب‌بازی، نوشت‌افزار و هدایای فرهنگی است که شورای نظارت با برپایی غرفه‌ای در بخش اسباب‌بازی، منتخبی از اسباب‌بازی‌های ثبت‌شده و مجوز تولید گرفته از ابتدای سال 94 تا پایان شهریور 96 را به نمایش گذاشته است.

حموله هم‌چنین یادآور شد: روز 13 دی و هم‌زمان با اولین روز برپایی این نمایشگاه از سوی این شورا یک نشست تخصصی با عنوان «چالش‌های صنعت اسباب‌بازی» از ساعت 14 تا 17 و یک کارگاه آموزشی با عنوان «بازارپردازی در صنعت اسباب‌بازی» را نیز از ساعت‌ 17:30 تا 20 برپا می‌کند.

وی در ادامه افزود: در بخش داوری آثار نیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 60 اثر به دبیرخانه جایزه فیروزه ارسال کرده تا مورد داوری قرار گیرد.

رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی با اشاره به این که نمایشگاه سومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی «جایزه فیروزه» از 13 تا 17 دی 1396 در بوستان گفت‌وگوی تهران برپا می‌شود خاطرنشان کرد به منظور حمایت از تولید داخلی، این شورا نیز جوایزی را برای برگزیدگان این نمایشگاه در نظر گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =