کد خبر: 279336
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
گرامی‌داشت روز قدس در کانون پرورش فکری سمنان

اعضا و مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان در سراسر کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس حاضر شدند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، برنامه‌های ویژه‌ای در جریان راهپیمایی روز جهانی قدس از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور برای کودکان و نوجوانان، اجرا شد.

برپایی ایستگاه‌های فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی برای کودکان و نوجوانان شرکت کننده در مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرهای مختلف از جمله برنامه‌های کانون در این روز بود و خانواده‌ها به همراه کودکان و نوجوانان خود در مسیر راهپیمایی در این غرفه‌ها حضور یافته و کودکان به اجرای نمایش و شعرخوانی و... پرداختند.

بر اساس این گزارش کودکان و نوجوانان با خلق آثار هنری و ادبی، حمایت خود را از کودکان و نوجوانان مظلوم فلسطین و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند.

امام خمینی(ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در 16 مرداد 1358 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان «روز جهانی قدس» نامگذاری کردند و از مسلمانان جهان خواستند که در این روز همبستگی خود را برای حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =