دور‌ه‌ی مجازی نگارش مقاله‌های علمی

کانون زبان ایران برای تابستان1397 دوره‌ی مجازی نگارش مقاله‌های علمی (Academic Writing) را تحت سامانه مدیریت آموزش (LMS) برگزار می‌کند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این دوره‌ که برای دانشجویان به ویژه تحصیلات تکمیلی و اعضای هیات علمی رشته‌های گوناگون دانشگاهی طراحی شده است، شرکت کنندگان با مبانی نگارش پیشرفته، اجزا و اصول آن، محتوای بخش‌های مختلف مقاله‌های علمی پژوهشی به زبان انگلیسی آشنا می‌شوند.

هم‌چنین تمامی منابع آموزشی مورد استفاده در دوره‌ی مجازی از میان به‌روزترین کتاب‌های مبتنی بر اصول و استانداردهای APA انتخاب شده و به صورت محتوای الکترونیکی در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد.

شرکت کنندگان می‌توانند در طول دوره، جلسه‌های برگزار شده را به صورت آنلاین مشاهده و اسلایدهای مربوط به هر جلسه را به صورت فایل PDF دریافت کنند.

این دوره طی 8 جلسه 3 ساعته از تاریخ 16 تیر تا 3 شهریور از سوی یک عضو هیات علمی دانشگاه و کارشناس تکنولوژی آموزشی برگزار می‌شود و هزینه‌ی شرکت در آن 147 هزار تومان است.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند در بازه‌ی زمانی اول تا دهم تیر 97 با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیکی کانون زبان ایران به نشانی www.ilireg.ir بخش زبان‌آموزان در قسمت آموزش الکترونیک (مجازی) نسبت به پرداخت اینترنتی شهریه و ثبت نام خود اقدام کنند

با توجه به ظرفیت مشخص هر کلاس (20 نفر) اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند و به شرکت کنندگانی که دست‌کم در شش جلسه حضور فعال داشته باشند گواهی پایان دوره اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی برگزاری دوره‌ی مجازی نگارش مقاله‌های علمی می‌توانند با شماره‌ تلفن 02188321577 تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =