امیرحسین آزادی‌وفا، سرپرست کانون زبان ایران

برای نخستین بار در کانون زبان ایران دوره آموزش زبان عربی برای نوجوانان ۱۱ تا ۱۴ سال بر اساس روشی علمی، جذاب و به‌روز راه‌اندازی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، امیرحسین آزادی‌وفا، سرپرست کانون زبان ایران در خصوص راه‌اندازی این دوره بیان کرد: دوره آموزش زبان عربی برای نوجوانان با بهره‌گیری از تجربه‌ی کارشناسان بومی در آموزش مهارت‌های چهارگانه مکالمه به همراه کتاب‌هایی جذاب از نظر گرافیک و کیفیت و همچنین شعر، سرود، بازی و کارتون‌های کمک آموزشی ارایه می‌شود تا فضایی شاد و مفرح را برای یادگیری مکالمۀ نوین زبان عربی برای نوجوانان فراهم سازد.

وی افزود: زبان عربی یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل متحد است و بیش از یک میلیارد نفر در جهان به این زبان صحبت می‌کنند به همین منظور در این دوره تلاش شده تا نگاه خانواده‌ها و فرزندانشان نسبت به این زبان متحول شود.

آزادی‌وفا ادامه داد: در این دوره سه مؤلفه‌ی آموزش مفید و کارآمد شامل کتاب خوب، به‌روز و متناسب با آخرین دیدگاه‌های روانشناسی در حوزه آموزش زبان عربی به نوجوانان، مدرس آموزش دیده، حرفه‌ای و بومی و روش تدریس جذاب، شاد و کاربردی مورد توجه قرار گرفته است.

سرپرست کانون زبان ایران، آموزش موضوع‌های کاربردی در ارتباط با زندگی روزمره و محیط اطراف، ایجاد علاقه در خانواده‌ها و فرزندان‌شان برای یادگیری زبان عربی، ساده‌سازی یادگیری زبان عربی، تقویت دروس عربی دانش‌آموزان در مدارس و آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در کنکور را از اهداف این دوره عنوان کرد.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در زمینه ثبت‌نام و برگزاری این دوره با شماره ۸۸۴۹۲۲۴۲ بخش عربی کانون زبان ایران تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =