آغاز ثبت نام کلاس‌های تابستانی در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

با فرا رسیدن فصل تابستان و اجرای طرح اوقات فراغت، مراکز کانون پرورش فکری استان گلستان از علاقمندان گروهای سنی ۶ تا ۱۸ سال ثبت نام می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری گلستان، محبوبه رجب نسب با اعلام این خبر افزود: ثبت نام کلاس‌های ویژه تابستان در مراکز فرهنگی‌هنری سراسر استان آغاز شده و این مراکز آماده‌ی ارائه برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و اسلامی ویژه تابستان به کودکان و نوجوانان هستند.

وی با اشاره به فعالیت ۱۷ مرکز ثابت، ۹ کتاب‌خانه سیار، ۲ کتاب‌خانه پستی و ۳ مرکز فراگیر برای برگزاری کارگاه‌های دوره‌ای و تخصصی با مربیان متخصص و مجرب در تابستانی سال جاری به منظور تمرین مهارت‌های زندگی ویژه‌ی کودکان و نوجوانان گلستانی اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است این کارگاه‌ها در رشته‌های متنوعی هم‌چون شعر، داستان‌نویسی، گویندگی، قصه‌گویی، کارگردانی، بازیگری فیلم و نمایش، رباتیک، قرآن، نقاشی، خوش‌نویسی، نمایش عروسکی، سفال‌گری(چرخ و دست) - عکاسی- کاردستی، عروسک‌سازی، داستان و نوشتن خلاق- طراحی، پویا نمایی- نجوم- موسیقی، چرتکه و... برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است همه روزه کودکان و نوجوانان گلستانی با حضور در مراکز کانون به انجام فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و اسلامی می‌پردازند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =