استقبال فرماندار گرگان از برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

فرماندار گرگان برنامه‌ها و فعالیت‌های کانون را فرهنگ‌محور دانسته و در راستای حمایت از توسعه‌ی آن قول مساعد داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری گلستان، در این دیدار که با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان در دفتر فرماندار شهرستان گرگان صورت گرفت، محمد حمیدی با تاکید بر ضرورت آموزش‌های فرهنگی و هنری برای نسل آینده از کانون پرورش فکری به عنوان مکانی امن برای پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان نام برده و اظهار داشت: انجام کار فرهنگی روی این قشر از جامعه به نوعی سرمایه گذاری برای آینده محسوب می شود.

فرماندار گرگان گفت: اگر امکانات نیازسنجی‌شده در اختیار کودک و نوجوان قرار داده شود در کنترل آسیب‌های اجتماعی و تحقق حضور فعال کودکان و نوجوانان در فضاهای مختلف اجتماعی، فرهنگی و  اقتصادی جامعه گامی ارزشمند برداشته‌ایم.

محبوبه رجب نسب مدیرکل کانون گلستان در این دیدار با قدردانی از نگاه ارزشمند فرماندار به حوزه کودک و نوجوان با ارائه‌ی گزارشی از فعالیت‌های کانون و ظرفیت‌های این مجموعه ضمن بیان محدودیت‌های نیروی انسانی و تجهیزات موجود، رسیدگی به نیازهای فرهنگی و اجتماعی کودکان و نوجوانان را از اولویت‌های مهم کانون عنوان کرد.

او گفت: با بررسی‌های صورت گرفته پیرامون ظرفیت‌های  کانونی و با قول مساعد حمایت مادی و معنوی فرماندار، شاهد رشد چشم‌گیری فعالیت‌های کانونی در این شهرستان خواهیم بود.

حمایت مالی به منظور خریداری تجهیزات ضروری و خودرو به‌منظور تعمیر و تجهیز مراکز ثابت و سیار و توجه ویژه در خصوص ساخت مجدد و یا بهسازی مرکز فرهنگی‌هنری شماره یک گرگان به دلیل فرسودگی، بخشی از درخواست‌های مدیرکل کانون بود که با قول مساعد فرماندار شهرستان گرگان همراه شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =