استقبال کم‌نظیر از ششمین مهرواره ملی نیایش

مدیرکل کانون استان کرمانشاه از دریافت آثار مختلف ادبی و هنری و از سراسر کشور به دبیرخانه ششمین مهرواره ملی نیایش خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان‌ونوجوانان استان کرمانشاه، "مهناز فتاحی"، مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه با اشاره به استقبال پرشور و گسترده کودکان و نوجوانان در سراسر کشور از مهرواره ملی نیایش، از دریافت فراوان و بی‌نظیر آثار ادبی و هنری به دبیرخانه این مهرواره خبر داد.

فتاحی، ارسال آثار به ششمین مهرواره ملی نیایش را بیش از حد پیش‌بینی دست‌اندرکاران برگزاری آن عنوان کرد و افزود: در وهله اول، خداوند را شاکر هستیم که توفیق برگزاری مهرواره نیایش را به ما عطا کرد. خوشحالیم که این برنامه با این حد از استقبال شرکت‌کنندگان روبه رو شده است.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه، با اعلام تشکیل جلسه‌های متعدد شورای فرهنگی برای انجام تمهیدات لازم در جهت برگزاری این رویداد ملی در اداره‌ کل کانون استان کرمانشاه، گفت: کمیته‌های مختلف این مهرواره با هدف تسریع در فرآیند برنامه‌های مقدماتی آن و با حضور مسئولان استانی و کشوری به زودی تشکیل می‌شود.

بر همین اساس، اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، ششمین مهرواره «نیایش» را با هدف پرورش حس دینی، ایجاد حس انس و الفت کودکان و نوجوانان با خداوند و همچنین نشانه‌های آفرینش،..و در گستره کشوری برگزار می‌کند.

این مهرواره در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی و برای مخاطبین ۸ تا ۱۸ سال و همچنین، ویژه مربیان کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

در بخش فرهنگی این مهرواره؛ تحقیق و پژوهش، کتابسازی، کاردستی، نشریه دیواری،... به عنوان موضوع آثار ارسالی اعلام شده است.

همچنین، نقاشی، خوش نویسی، عکاسی، سفال، پویانمایی، فیلم کوتاه،...از عناوین اعلام شده در بخش هنری از سوی دبیرخانه این مهرواره هستند.

در بخش ادبی نیز؛ شعر، داستان، نثر ادبی،...به عنوان موضوع های پیشنهادی اعلام شده‌اند.

ششمین مهرواره ملی نیایش، به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه و در آبان ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =