شش عضو کانون استان برنده مسابقه جهانی نامه نگاری شدند

با اعلام اسامی برندگان مسابقه نامه نگاری اتحادیه جهانی پست، شش عضو کانون استان برنده مسابقه جهانی نامه نگاری شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان، مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه نامه نگاری اتحادیه جهانی پست با حضور مدیرکل کانون و جمعی از مسئولین استان در سالن همایش‌های اداره پست استان برگزار شد.

استان آذربایجان غربی با کسب ۶ عنوان برتر، مقام نخست را در میان استان‌های کشور از حیث تعداد برگزیدگان مسابقه به خود اختصاص داد.

با انتشار فراخوان مسابقه اتحادیه جهانی پست (UPU) در سال۲۰۱۸ با موضوع " نامه ای به قهرمان من " بیش از ۶۰۰ اثر از مراکز کانون استان آذربایجان ‌غربی به دبیرخانه مسابقه ارسال شد. در مجموع ۲۵ اثر از کل کشور به عنوان برگزیده معرفی شدند که از این تعداد، شش اثر متعلق به اعضای مراکز کانون استان آذربایجان‌غربی می باشد.

بر این اساس و با اعلام نتایج داوری؛ آثار زهرا پور علی و هستی حسن زاده از مرکز شماره یک ارومیه، لاریسا بهاری عضو کتابخانه‌ پستی ارومیه، حسن جوانرو عضو کتابخانه سیار روستایی ارومیه، خدیجه شریفی از کانون پیرانشهر و معصومه احمدی از کانون سلماس به عنوان آثار برگزیده از استان آذربایجان‌غربی معرفی شدند.

مراسم تقدیر از برگزیدگان این مسابقه در چهارمین روز از هفته ملی کودک و در سالن همایش‌های اداره پست آذربایجان‌غربی برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =