راه‌اندازی دومین انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی کانون در ایذه

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از راه‌اندازی دومین انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی کانون در شهرستان ایذه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، وحید کیانی با اعلام این خبر گفت: انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایذه، روز چهارشنبه یکم آبان ماه 1398 ساعت 16 با حضور مدیران استانی و شهری در این مرکز فرهنگی هنری راه‌اندازی خواهد شد.

وی با تأکید بر این‌که در این انجمن مشاهیر و ادبیات فاخر ایران به نسل جدید کشور معرفی خواهد شد افزود: انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی کانون ایذه با هدف تقویت بنیادهای فرهنگی و توسعه و تقویت شاخص‌های هویتی، ویژه‌ی کودکان و نوجوانان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی می‌توانند با حضور در کارگاه‌های این انجمن بر دانش ادبی و فرهنگی خود اضافه کنند.

گفتنی است: نخستین انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان اسفندماه 1397 با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی، جمعی از کارشناسان و مربیان کانون و اولیای تربیتی در مرکز فرهنگی هنری کانون شماره سه اهواز افتتاح شد و همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =