دومین پودمان آموزشی «کودک و نوجوان، رسانه و ارتباط‌جمعی» در اهواز برگزار شد

دومین پودمان آموزشی «کودک و نوجوان، رسانه و ارتباط‌جمعی» به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در شهرستان اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، دومین پودمان آموزشی «کودک و نوجوان، رسانه و ارتباط‌جمعی» ویژه مسئولین مراکز کانون خوزستان که با تلاش واحد کارشناسی آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از سوم آذرماه 1398 در اهواز آغاز شده بود پس از سه‌روز برگزاری به کار خود پایان داد.

مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک اهواز میزبان این پودمان آموزشی بود که در آن 27 نفر از مسئولین مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان شرکت داشتند.

بهرام یارزاده دهکردی نویسنده، فعال حوزه‌ی روابط عمومی و دانش‌آموخته دکتری جامعه‌شناسی فرهنگی مدرس پودمان آموزشی «کودک و نوجوان، رسانه و ارتباط‌جمعی» بود که در این دوره 24 ساعته در دو بخش تئوری و عملی به بیان مفاهیم و روش‌های ارتباط‌جمعی و نحوه بهره‌گیری از رسانه‌ها و عوامل ارتباط‌جمعی در بهبود فعالیت‌های فرهنگی و تحقق اهداف کانون پرداخت.

بر اساس این گزارش، شرکت‌کنندگان در این پودمان آموزشی در صورت قبولی در امتحان پایان دوره از سوی مرکز آموزش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مدرک معتبر دریافت خواهند کرد.

گفتنی است: اولین پودمان آموزشی «کودک و نوجوان، رسانه و ارتباط‌جمعی» 12 تا 14 آبان ماه 1398 ویژه‌ی مربیان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اهواز برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =