دومین فراخوان قصه‌گویی مجازی کانون پرورش فکری گلستان منتشر شد

انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری گلستان، با نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس و همزمانی آن با ایام محرم، دومین فراخوان قصه‌گویی مجازی را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، با نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس و همزمانی آن با ایام محرم و همچنین با توجه به شرایط فعلی بیماری کرونا، انجمن قصه‌گویی کانون گلستان با انتشار دومین فراخوان قصه‌گویی مجازی ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان همراه با تلاش برای احیای سنت دیرینه قصه‌گویی و انس کودکان و نوجوانان با آن و انتقال فرهنگ ایثار و دفاع از ارزش‌های اسلامی برای مخاطبان خود در این روزها قدم برداشته است.

بخشی از این فراخوان به ارسال «فیلم قصه‌گویی و نقالی» اختصاص دارد که شرکت‌کنندگان باید آثار خود را به صورت افقی فیلم‌برداری کرده و تا حداکثر زمان فیلم که ۵ دقیقه در نظر گرفته شده است، ارسال کنند.

بخش دیگری از این فراخوان به ارسال قصه به‌صورت «پادکست» اختصاص داشته که شرکت کنندگان می‌توانند قصه‌های خود را به قطعه‌ی صوتی تا ۵ دقیقه ارسال کنند.

قابل ذکر است این مسابقه مجازی قصه‌ ویژه‌ی همه‌ی گروه‌های سنی بوده که مخاطبان می‌توانند آثار خود را در قالب فیلم و صوت در بخش‌های قصه گویی، نقالی و پادکست و با موضوع‌های محرم، دفاع مقدس و آزاد تا ۱۵ مهر۱۳۹۹ ارسال نمایند.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را بهمراه مشخصات کامل به شناسه فضای مجازی@golestan_kanoon و واتس اپ شماره ۰۹۳۳۳۸۴۳۹۳۱ارسال کنند.

در پایان نیز با جمع بندی آثار و داوری آنها در هر بخش به سه نفر برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =