دومین نشست فصلی مربی مسوولان مراکز فرهنگی هنری کانون گلستان

دومین نشست فصلی مربی مسوولان مراکز فرهنگی هنری کانون گلستان در سال ۱۳۹۹ بر بستر فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، در این نشست که با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی، کارشناس مسئول،کارشناس فرهنگی و مربی مسوولان مراکز کانون برگزار شد، مواردی مانند آسیب‌شناسی، برنامه ریزی، تقویت فعالیت‌های فصل پاییز و راهکارهای استعداد یابی انجام شد.

الهه مقصودلو، معاون فرهنگی‌اجرایی کانون گلستان در جمع غیرحضوری همکاران مراکز با اشاره به بحران کرونا و لزوم تداوم کارگاه‌ها و فعالیت‌های فصل پاییز، از اهمیت برنامه‌ریزی در مراکز برای جذب اعضا صحبت کرد.

وی تغییر سبک‌زندگی افراد جامعه بر اثر شیوع این بیماری را فرصتی برای افزایش هم‌گرایی و حرکت در مسیر علم‌آموزی و هم‌گامی با فن‌آوری‌های نوین عنوان‌کرد و اظهار داشت: ضرورت ارائه شیوه‌های خلاقانه در بستر فضای مجازی، لزوم جذب و پایدارسازی عضو و مطالعه دقیق شیوه‌نامه‌ها و برنامه‌ریزی دقیق هفتگی مراکز، از موضوعات مورد توجه می‌باشد.

در ادامه محمدحسین منتظری، کارشناس مسوول آفرینش‌های فرهنگی‌هنری و ادبی کانون گلستان به ارائه دیدگاه‌های کانون در خصوص کارگاه‌های مجازی برگزار شده در فضای مجازی پرداخت و برنامه‌ریزی کارگاه‌های جدید در فصل پاییز را از مسوولین مراکز خواستار شد.

مربی مسوولان مراکز فرهنگی هنری کانون گلستان هم در این نشست پیشنهادات خود در برنامه‌ریزی کارگاه‌ها و کلاس‌های مجازی فصل پاییز را مطرح نموده و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

دومین نشست فصلی مربی مسوولان مراکز فرهنگی هنری کانون گلستان با بررسی موضوعاتی مانند آسیب‌شناسی کارگاه‌های برخط فصل تابستان، برنامه‌ریزی کارگاه‌های فصل پاییز، ادامه کلاس‌های مجازی مراکز و ... در بستر فضای مجازی برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =