کد خبر: 299946
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
بازدید 569
نشست فصلی مسئولان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری گلستان

در نشست فصلی مربی مسئولان مراکز فرهنگی هنری کانون گلستان، فعال‌سازی هرچه بیشتر انجمن‌ها، کارگاه‌های مجازی فصل پاییز، تقویت بستر مجازی، هفته ملی کودک و ... مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان،  نشست فصلی مربی مسوولان مراکز فرهنگی هنری کانون روز ۶ و ۷ مهر۱۳۹۹ به صورت حضوری در گنبد و گرگان و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد.

در این جلسه محبوبه رجب نسب ضمن خیرمقدم به مسوولان مراکز فرهنگی هنری کانون از تلاش تمامی همکاران در جهت پیشبرد اهداف کانون با توجه به شرایط شیوع بیماری کانون در بستر مجازی تقدیر و تشکر کرد.

مدیرکل کانون گلستان فعال‌سازی هرچه بیشتر انجمن‌های فرهنگی،هنری، ادبی و علمی نسبت به قبل را خواستار شد و گفت: لزوم برنامه ریزی مدون، استمرار فعالیت‌های برنامه محور و ارتباط مستمر با مسئولین انجمن‌های استان در این شرایط می‌تواند کمک شایانی به فعالیت‌های مجازی کانون کند.

وی با اشاره به تداوم برگزاری کارگاه‌های مجازی در فصل پاییز از مربی مسوولان مراکز خواست تا نسبت به اطلاع رسانی به اعضا و تشریع این کلاس‌ها برای آنان اهتمام بیشتری ورزند.

تشریح برنامه‌های کانون مدرسه مجازی، طرح موضوع ساعت حضور مراکز در شش ماهه آخر سال و تشریح شاخص‌های عمومی و اختصاصی در سطح استانی و شهرستانی از دیگر موضوعات مطرح شده توسط مدیرکل کانون گلستان در این نشست بود.

در این نشست علاوه بر مدیرکل، معاون فرهنگی‌اجرایی، کارشناس مسوول آفرینش‌های فرهنگی‌هنری و ادبی و کارشناس ارزیابی عملکرد کانون گلستان نیز به ارایه مطالبی در حوزه خود با مسوولان مراکز کانون کردند.

مسئولین مراکز نیز به بیان دیدگاه های خود در باب مسائل پیش رو در مورد تشکیل کارگاه‌های مجازی و فعالیت‌های انجام شده در مراکز خود پرداختند.

اجرا و تقدیر از گروه سرود مرکز فرهنگی هنری شماره دو گنبدکاووس که یکی از برگزیدگان در دومین مهرواره سرود کشوری بودند، از دیگر برنامه‌های این جلسه بود.

با شیوع بیماری کرونا اگرچه تا امروز این نشست‌های فصلی به‌صورت حضوری برگزار نشده بود اما مسوولان مراکز فرهنگی هنری کانون در این مدت، به‌طور مستمر با یکدیگر از طریق ویدئوکنفرانس به بحث و تبادل نظر درباره‌ی برنامه‌هاپرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =