تقدیر کانون از یک عمر فعالیت گوینده‌ی رادیو برای فعالیت در حوزه‌ی فرهنگ سیستان و بلوچستان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در آیین نکوداشت چهره‌ی فرهنگی استان با اهدای لوح از تلاش محمد جهانتاب برای تلاش در حوزه‌ی فرهنگ استان تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، کانون از یک عمر فعالیت گوینده‌ی رادیو برای فعالیت در حوزه‌ی فرهنگ استان تجلیل کرد.

در آیینی، که به همین منظور در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، سازمان‌ها و دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی استان برای تجلیل از فعالیت‌های فرهنگی و هنری محمد جهانتاب، گوینده‌ی رادیوی سیستان و بلوچستان گرد آمدند.

معصومه هادی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز با اهدای لوح از این پیشکسوت استان تقدیر کرد. در بخشی از این لوح، که توسط دو عضو کودک کانون به جهانتاب اهدا شد، آمده است:

در تندبادهای تردید، که زبان و هویت کودکان‌مان را نشانه رفته است، شما چون درخت گز، صبور و سربلند، ریشه در کلمات استوار نموده‌اید، که خود آفرینشی است برای جان دوباره‌ی فرهنگ و گویش سیستانی .

به پاس تلاش‌های فاخر و اهتمام ارزشمند حضرتعالی در تولید و اجرای برنامه‌های رادیویی برای مردم، به ویژه کودکان و نوجوانان این سرزمین اسطوره‌ای و ایجاد پیوند میان آنان و ریشه‌های غنی فرهنگی‌شان، این لوح تقدیم شما می‌گردد.

گفتنی است محمد جهانتاب تهیه کننده و مجری با سابقه‌ی صدای سیستان و بلوچستان است که طی ۲۰ سال گذشته با اجرای برنامه‌های محلی این استان به گویش سیستانی فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه‌ی فرهنگ استان انجام داده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =