کد خبر: 313597
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
بازدید 146
دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان با فرماندار شهرستان گنبدکاووس

محبوبه رجب نسب، مدیرکل کانون گلستان با حضور در فرمانداری گنبدکاووس با مهدی دهرویه، معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، رجب نسب در این دیدار که با حضور سیداحسان مسلمی، مسوول روابط عمومی، طیبه جلالی، سمیه محمدی و شهلا ملبوسی مسوولین مراکز شماره یک، دو و سیار پستی همراه بود به معرفی و تشریح فعالیت‌های کانون پرداخت.

مدیرکل کانون گلستان در این جلسه، با اشاره به استعدادها و ظرفیت‌های کودکان و نوجوانان روستاهای کمتر توسعه یافته‌ی این شهرستان و به منظور توسعه‌ی خدمت رسانی بهتر، جایگزین کردن خودروی مناسبت‌ برای کتابخانه سیار مرزی را بسیار ضروری و مهم دانست.

وی با تاکید بر اینکه عقب‌ماندگی فرهنگی باعث عقب‌ماندگی در همه حوزه‌ها خواهد شد افزود: اکنون با توجه به واکسیناسیون گسترده‌ و حضور دانش‌آموزان در مدارس که در حال انجام است ، پیش بینی می شود شرایط حضور اعضا در مراکز کانون با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مهیا گردد و بر همین اساس، فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی کانون بصورت حضوری تداوم یابد که به حمد خدا این فعالیت‌ها همواره مورد اقبال خانواده‌ها و فرزندانشان بوده است، به همین منظور  ضرورت دارد تجهیزات مورد نیاز بچه‌ها، تامین گردد.

رجب نسب با اشاره به فرسودگی ساختمان مرکز شماره یک گنبد، تکمیل فرآیند بهسازی آن را ضروری دانست.

مدیرکل کانون همچنین از فرماندار گنبدکاووس خواست تا با معرفی خیرین فرهنگی این شهرستان و استفاده از ظرفیت آنها، در انجام برنامه‌ها و اهداف بلند مدت کانون کمک شایانی نماید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در این نشست مشترک با تاکید بر پیگیری تخصیص اعتبارات کشوری توسط مدیران کانون افزود: در اختصاص اعتبارات تملک دارایی نگاه مثبتی به کانون خواهیم داشت.

مهدی دهرویه با اشاره به رسالت کانون در پرورش استعدادهای کودک و نوجوان و لزوم پیدا کردن راهکارهای مناسب برای تامین نیازهای کانون در شرایط کنونی اظهار داشت در جهت رفع مشکلات کانون از هیچ مساعدتی دریغ نخواهد کرد.

در این دیدار مربی مسوولان مراکز گنبدکاووس نیز به ارائه گزارشی از عملکرد کانون در سال ۱۴۰۰ پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =