«جشن شادمانه»، ویژه برنامه کانون در محله‌ی سیدآباد و بدلجه گنبدکاووس

مربیان کانون پرورش فکری مراکز گنبدکاووس با حضور در بین کودکان محله‌ی سیدآباد و بدلجه‌‎ی این شهرستان، با اجرای برنامه‌های شاد هفته بزرگداشت مقام معلم را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، ویژه برنامه‌ی بزرگداشت مقام معلم در محله‌ی کمتر توسعه یافته‌ی سیدآیاد و بدلجه در گنبدکاووس با حضور مدیرکل کانون گلستان، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، رییس و اعضای شورای شهر و مسوولین شهرستانی و با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی، هنری و ادبی برگزار شد.

مدیرکل کانون گلستان با حضور در جمع کودکان این محله، ضمن تبریک هفته‌ی معلم گفت: این برنامه‌ها با هدف ایجاد شادی و نشاط، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، معرفی کانون و عدالت در بهره‌مندی کودکان و نوجوانان از برنامه های فرهنگی، هنری، ادبی اجرا می‌شود.

محبوبه رجب نسب با بیان اینکه این برنامه‌ها به صورت مداوم و در سطح استان برگزار خواهد شد، اظهار داشت: برجسته‌سازی اهمیت دوران کودکی، ویژگی، نیازها و خواسته‌های کودکان، ایجاد فضای با نشاط برای کودکان و بهره‌گیری از آموزه‌های دینی از اهداف برگزاری این برنامه‌ها است.

وی در پایان صحبت‌های خود از ایجاد پایگاه دائمی فعالیت‌های کانون در این محله خبر داد.

اجرای خیمه شب‌بازی، قصه‌گویی، بازی و سرگرمی، شعرخوانی، موسیقی، اهدای جوایز و تقدیر از معلمان مدرسه حاج ایل محمد بیک‌زاده و ... از جمله برنامه‌های برگزار شده در این روز شاد بود.

گفتنی‌است این برنامه به همت مراکز فرهنگی هنری کانون گنبدکاووس، فرمانداری، شهرداری، شورای شهر و دفترتسهیلگری و توسعه محلی سیدآباد و بدلجه برگزار شد.

برای دیدن گزارش تصویری«اینجا» مراجعه نمایید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =