سینما کانون در شهرستان خرامه راه‌اندازی شود

زهرا افتخاری، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس، به منظور بررسی مسائل کانون در شهرستان خرامه، با فرماندار این شهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون فارس، افتخاری در این دیدار توجه فرماندار به کانون و تخصیص اعتبار را خواستار شد و با اشاره به موفقیت‌های اعضا کانون در سطح ملی و استانی و مراجعه کودکان و نوجوانان به کانون در شهرستان خرامه، بر لزوم این توجه تأکید کرد.   

مدیر کل کانون فارس با تشریح فعالیت‌های کانون در پایگاه‌های ثابت، سیار و پستی، آمادگی کانون فارس برای راه‌اندازی واحد سیار روستایی در شهرستان خرامه را اعلام کرد. وی همچنین بر لزوم راه‌اندازی شعبه کانون زبان ایران در خرامه تأکید کرد که قرار شد با پیگیری مدیر کل و فرماندار، هر دو مورد در خرامه به انجام برسد.  

فرهاد جهانخواه، فرماندار خرامه نیز توجه به فرهنگ، کتاب و کودک و نوجوان را ضروری دانست و برای هر نوع همکاری با کانون قول مساعدت داد.

جهانخواه که پیش از این به عنوان فرماندار سپیدان از افتتاح سینما کانون در این شهر حمایت کرده بود از مدیر کل کانون فارس خواست برای راه‌اندازی سینما کانون در شهرستان خرامه نیز تلاش شود؛ فرماندار برای هر نوع همکاری در این رابطه نیز اعلام آمادگی کرد.

بعد از این دیدار مدیر کل کانون فارس در مرکز و جمع همکاران حاضر شد و به مطالبات و درخواست‌های مربیان رسیدگی کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =