ثبت نام کلاس های تابستانی کانون ایلام آغاز شد

ثبت نام بچه های ایلامی مشتاق فعالیت های فرهنگی،ادبی و هنری کانون درسراسر استان آغاز شد .این کلاس ها اکنون به صورت غیر رسمی برگزار هستند و اول تیرماه به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام،مراکز فرهنگی هنری کانون در سراسر استان ثبت نام بچه های علاقه مند را آغاز کرده اند و از اول تیر ماه برنامه های پرباری اوقات فراغت کانون به صورت رسمی آغاز می شوند.بچه های عضو کانون در این کلاس های متنوع ،نقاشی،قصه گویی،نمایش عروسکی،سرگرمی های سازنده،کاردستی،نمایش خلاق،سفال گری،نشریه دیواری، شعر،داستان ، طرح های ادبی و فعالیت های مختلف فرهنگی،ادبی و هنری دیگری را تجربه می کنند و با تابستانی پرخاطره ،در مهرماه به استقبال فصل مدرسه می روند.

نکته مهم در فعالیت های کانون این است که بچه ها با پایان گرفتن فصل اوقات فراغت ارتباطشان با کانون قطع نشده و همچنان از برنامه های کانون به صورت چهار فصل استفاده می کنند.

بیست ودو مرکز فرهنگی هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در سراسر استان به صورت ثابت،سیارو پستی برای بچه های ایلامی خدمات فرهنگی،ادبی و هنری ارائه می دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =