شخصیت همه افراد در کودکی رقم می خورد به همین دلیل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقشی مهم در ساخت آینده کشور دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با حضور در دفتر مدیر کل کانون استان ؛ مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را طراحانی خلاق با برنامه‌هایی تخصصی و مناسب برای تربیت افرادی متعهد، تاثیرگذار و مستعد در زمینه‌های مختلف معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون بوشهر ، مجید خورشیدی صبح امروز 8 مردادماه 1397 در نشست با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر افزود: کار با کودکان و نوجوانان در کنار سختی‌ها و شیرینی‌های بسیار زیادی که دارد اما دلپذیر است..

وی ادامه داد: بسیاری از چهره‌های فرهنگی کشور از جمله کسانی هستند که ۴۰ سال پیش برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را تجربه کرده اند و شخصیت آن ها در این محیط فرهنگی شکل گرفته است.

خورشیدی بیان کرد: در شهرهای بزرگ امکاناتی فرهنگی، تربیتی و پرورشی برای استفاده کودکان و نوجوانان حتی بدون دخالت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وجود دارد ؛ ولی در مناطقی همچون استان بوشهر این امکانات کمتر دیده می شود و وظیفه کانون در این مناطق اهمیت بیشتری پیدا می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: اینجاست که با وجود همه خدمات اجتماعی انجام شده دسترسی کودکان و نوجوانان به مجاری تربیت آینده آنها خیلی کم است به نحوی که در شهرستان‌های استان بوشهر امکانات و کانون‌های فرهنگی کودکان و نوجوانان کمتر وجود دارد و در روستاها و بخش‌ها این برخورداری‌ها  و امکانات کم و کم‌تر می‌شود..

وی اضافه کرد: در همین ارتباط برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روستاها و مناطق کم‌برخوردار استان بوشهر باید تقویت شود..

خورشیدی ادامه داد: کوچکترین خدمتی در این مناطق در بخش کودکان و نوجوانان بزرگترین دستاوردها را به دنبال دارد به همین دلیل در باره تامین مربی و سایر امکانات دیگر با مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همکاری صورت می‌گیرد..

مدیر کل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: حضور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مناطق جنوبی (بافت فرسوده) شهرستان‌های بوشهر و برازجان از برنامه های مهم دفاتر تسهیلگری است.

عباس برزگرزاده افزود: تلاش می‌شود با جذب اعتبارات مناسب در سال جاری از برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر حمایت شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دولت تدبیر و امید دوران طلایی خود را گذرانده و تغییرات خوبی در فضاهای موجود صورت گرفته و مراکز جدیدی هم در دست ساخت داریم.

زهره‌عالی‌نسب بیان کرد: حمایت‌های خوبی صورت گرفته و توانستیم کارهای فرهنگی و عمرانی را بخوبی جلو ببریم و با افزایش هم‌افزایی می‌توانیم خدمات بیشتری را انجام دهیم..

وی اضافه کرد: با حمایت‌ها و تلاش‌های انجام شده سعی کردیم بیشتر بچه‌های روستایی از خدمات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بهره مند شوند.. 

عالی نسب تاکید کرد: با هم افزایی و خلاقیت هنوز هم می‌توان برای کودکان و نوجوانان این سرزمین کار کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =