دار و دایره در اولین فستیوال عروسکی ”آمادای" همدان  به روی صحنه رفت

نمایش "دار و دایره" کاری از اعضا نوجوان مرکز شماره 3 کانون با کارگردانی مرضیه درخشان‌نیا در سالن شهید آوینی همدان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان اعضا انجمن نمایش "قاصدک" که در کارگاه نمایش مرکز شماره 3 همدان با کارگردانی مربی نمایش کانون مرضیه درخشان‌نیا مشغول به فعالیت هستند، نمایش "دار و دایره" را در اولین فستیوال نمایش عروسکی "آمادای" همدان برای عموم اجرا کردند.

این نمایشنامه به مشکل دختری نوجوان به نام گلنار می پردازد که به خاطر درمان پدرش به طور تمام وقت در کارگاه قالی‌بافی نقدعلی‌خان کار می‌کند تا بتواند زودتر قالی مورد علاقه صاحب قالی‌باف‌خانه را تمام کند و دستمزد بیشتری دریافت کند، غافل از اینکه ...

این نمایش به نویسندگی محسن پورقاسمی و کارگردانی مرضیه درخشان‌نیا در روزهای 21و22 مردادماه هم‌زمان با عید قربان و با هنرنمایی اعضا نوجوان کانون: فاطمه پیله‌ور، شمیم حیاتی، یسنا تکمه‌تاش، حنانه حمزه‌ای، فرناز شریفی و عروسک‌گردانی نگار زارعی، عطیه بهرامی، زهرا خوشبخت و موسیقی زنده: کیمیا قره‌داغی، الناز صفایی، فاطمه پیله‌ور و نورپردازی صبا بهرامی و پخش موسیقی مهدیه رستمی در سالن نمایش مجتمع شهید آوینی شهر همدان به اجرا درآمد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =