کد خبر: 290466
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
بازدید 135
مهمانی صمیمانه قصه‌ها در مراکز فرهنگی و هنری کانون استان قزوین

این روزها، در استقبال از برگزاری بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، جشن‌های قصه‌گویی در مراکز فرهنگی و هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، براساس برنامه‌ریزی دبیرخانه استانی جشنواره قصه‌گویی، جشن‌های قصه‌گویی در مراکز فرهنگی و هنری کانون استان قزوین از بیستم مرداد 1398 آغاز شده است.

بر این اساس، مراکز فرهنگی و هنری اقبالیه، مجتمع، آوج، الوند و شریفیه جشن‌های قصه‌گویی را با حضور اعضای علاقه‌مند برگزار کردند.

در مرکز فرهنگی و هنری آوج، این جشن با روایت 17 قصه توسط  شرکت کنندگان و حضور 45 مهمان برگزار شد.

معرفی وقایع و ایام(دهه ولایت و امامت)، شعرخوانی، اجرای نمایش و موسیقی از برنامه‌های دیگر این مراسم بود.

مرکز شریفیه، جشن قصه‌گویی خود را با حضور شماری از مادران اعضا برگزار کرد که قصه‌هایی از کودکی خود را روایت کردند.در این جشن که در 27 مرداد برگزار شد، 40 عضو کودک و نوجوان، به پای شنیدن قصه‌های مادران شرکت کننده و نیز دوستان‌شان نشستند.

در مرکز فرهنگی و هنری الوند هم جشن قصه‌گویی با هنرنمایی 11 عضو نوجوان برگزار شد.

در مرکز فرهنگی و هنری مجتمع،جشن قصه‌گویی در 28 مرداد، با حضور کارشناسان دفتر استان و خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان برگزار شد.

در این برنامه،17عضو نوجوان قصه گفتند.تلاوت قرآن مجید، اجرای موسیقی و شعرخوانی برنامه‌های دیگر این مراسم بود.

گفتنی است این جشن‌ها با حضور داوران منتخب استانی،  از بیستم مرداد تا پنجم شهریور برای انتخاب برگزیدگان مرحله کتابخانه‌ای جشنواره استانی قصه‌گویی برگزار می‌شود.

برگزیدگان این مرحله، پس از داوری نهایی به مرحله استانی راه پیدا می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =