کد خبر: 290838
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
بازدید 245
سومین "پیک امید" کانون استان همدان به روستای آقبلاغ مرشد  رسید

پیک امید کانون در یکی از روستاهای کبودرآهنگ با حضور مدیر کل و کارشناسان فرهنگی و هنری و مربیان کانون به اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، سومین کاروان «پیک امید» به‌ منظور نشاط‌بخشی به مخاطبان، گسترش عدالت اجتماعی و ارائه‌ خدمات فرهنگی به مناطق کم‌برخوردار، مهمان اهالی روستای آقبلاغ مرشد از توابع شهرستان کبودرآهنگ شد.

در این برنامه که با حضور مدیرکل، کارشناسان فرهنگی، هنری و مربیان کانون استان همدان برگزار شد، کودکان و نوجوانان این منطقه از فعالیت‌های خلاق کانون بهره‌مند شدند.

هم‌چنین با توجه به اینکه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری این روزها در حال برگزاریست ضمن معرفی این رویداد مهم فرهنگی برای اهالی روستا و نحوه‌ی شرکت در آن، قصه "طولانی‌ترین قصه‌ی دنیا" توسط کارشناس هنری استان برای کودکان و نوجوانان و اهالی روستا قصه‌گویی شد.

از دیگر برنامه های اجرا شده پیک امید کانون در این روستا می توان به اجرای شعرخوانی ریتمیک با گویش محلی، مسابقه دارت، مسابقه نقاشی بر روی پارچه و مسابقه "آب، شادی، لذت" بصورت گروهی اشاره کرد.

در پایان این روز شاد و خاطره‌انگیز به همه کودکان و نوجوانان هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =