کد خبر: 290999
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
دیدار اعضای دختر کودک و نوجوان مرکز با امام جمعه شهرستان قروه

اعضای کودک ونوجوان دختر مرکز قروه به همراه مربی مسئول و مربی فرهنگی مرکز به دیدار حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا دکتر عابدین رستمی امام جمعه شهرستان رفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، حجت الاسلام والمسلمین رستمی امام جمعه شهرستان قروه در سخنانی گفت: با عنایت به رصد تمامی مراکز فرهنگی بحمدالله فعالیتهای کانون پرورش فکری از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برنامه های مورد تقدیر انجام شده است.

حجت الاسلام والمسلمین رستمی افزود: دختران به مانند گل هستند و چگونه از یک گل محافظت میکنیم تا پژمرده و مورد آسیب نباشد دختران و زنان ما نیز باید با رعایت حجاب خود از خود محافظت نمایند.

وی خاطر نشان ساخت: دشمن سعی دارد تا به هر قیمتی شده این ارزش والای اسلامی و پوشش فاطمه زهرا (س) را از بین ببرد وتمامی دختران و زنان باید با رعایت نمودن این ارزش نقشه دشمن را نقش برآب کنند.

امام جمعه شهرستان قروه در سخنانی به احترام گذاشتن به پدر و مادر و بزرگترها اشاره کرد و گفت: پدر و مادر حق زیادی برگردن فرزندان دارند، لذا رعایت حقوق و احترام آنان، آثار معنوی بسیار ثمر بخش و حتی در امور دنیوی فرزندان تأثیر گذار می‌باشد.

وی در ادامه از اعضا خواست تا احترام پدر و مادر و معلمان و بزرگترهای خود را سرلوحه زندگی خود قرار دهند و نماز را سر وقت و به تلاوت قران بپردازند چرا که ارتباط با خدا وتلاوت قرآن ذهن را تقویت می نماید.

در ابتدای این دیدار، مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری قروه ضمن تبریک انتصاب وی برای امام جمعه شهرستان قروه به شرح و ارائه آماری از فعالیتهای مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قروه پرداخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =