آغاز به کار کانون زبان ایران در شاهین‌دژ و میاندوآب

با اتمام فرآیند جذب مدرس در مراکز کانون زبان استان آذربایجان‌غربی، شعب کانون زبان ایران در شهرهای شاهین‌دژ و میاندوآب شروع به فعالیت می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان آذربایجان‌غربی، جواد زاهدی مدیرکل کانون استان‌آذربایجان‌غربی از فعالیت ۱۳ مرکز کانون زبان در ۷ شهر آذربایجان‌غربی خبر داد و افزود: دو مرکز شاهین‌دژ و میاندوآب نیز از ابتدای مهرماه سال جاری اقدام به جذب زبان آموز می کنند.

زاهدی گفت: فرآیند جذب مدرس در شعب کانون زبان استان مرحله کتبی خود را پشت سر گذاشته و نفرات مجاز برای شرکت در مصاحبه تخصصی که طی روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ شهریور برگزار می شود فراخوانده شده اند.

مدیرکل کانون استان تصریح کرد: بیش از ۱۱هزار و ۵۰۰ نفر در سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال در ۱۳ شعبه کانون زبان استان در حال فراگیری زبان‌ انگلیسی هستند.

زاهدی ادامه داد: با انتشار فراخوان جذب مدرس کانون زبان ایران در تیرماه سال جاری، ۹۹ نفر داوطلب در این آزمون ثبت نام کردند که داوطلبان علاوه بر انگلیسی برای اولین بار در آزمون زبان‌های آلمانی، فرانسه و عربی که در تاریخ ۹۸/۰۶/۰۱ برگزار شد شرکت کردند و از این تعداد ۴۶ نفر جواز حضور در مرحله مصاحبه تخصصی را کسب کردند که نفرات برتر با انتشار اسامی قبول شدگان در ۱۳ مرکز فعال و دومرکز شاهین‌دژ و میاندوآب به تدریس خواهند پرداخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =