۱۰ طلا، ۹ نقره و ۹ برنز در دستان اعضای مراکز کانون استان تهران جای گرفت

مراسم معرفی برگزیدگان مسابقه نقاشی «شهری که من دوست دارم» در هفته ملی کودک و با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شهردار تهران در تالار ایران مؤسسه فرهنگی صبا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، هم‌زمان با هفته ملی کودک، عصر روز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ تالار ایران مؤسسه فرهنگی صبا، میزبان مراسم معرفی برگزیدگان مسابقه نقاشی کودکان تهران با عنوان «شهری که من دوست دارم» با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.

بر اساس این گزارش، نخستین مسابقه نقاشی کودکان برای ۱۱ گروه سنی ۴ تا ۱۴ سال توسط شهرداری و با همکاری کانون استان تهران برگزار شد که ۴۵۸ اثر از اعضای کودک و نوجوان مراکز کانون تهران به داوری این دوره از مسابقه راه یافتند و در پایان ۶۴ اثر نقاشی در جمع دیگر آثار به نمایش درآمده در گالری صبا قرار گرفتند.

بر همین اساس، آثار ارسالی در دو بخش داوری شد که از این میان ۱۰ طلا، ۹ نقره و ۹ برنز سهم هنرمندان کودک و نوجوان مراکز کانون استان تهران شد و برگزیدگان این رویداد هم‌زمان با هفته ملی کودک معرفی و طی مراسمی تجلیل شدند.

جوادی یگانه در آیین اختتامیه این مسابقه اظهار کرد: امیدوارم همکاری شهرداری و کانون پرورش فکری استان تهران ادامه پیدا کند و هرسال شهر تهران را از منظر کودکان ببینیم.

گفتنی است آثار منتخب هم‌زمان با هفته ملی کودک در تابلوهای شهری در سراسر تهران در معرض نمایش گذاشته شد و پایتخت با آثار هنرمندان کوچک مزین شد.

اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:

مرکز

نام عضو

رتبه و امتیاز

مربی هنری

مرکز فرهنگی شماره ۲

کیامهر صادقی علویجه

مدال طلا

مریم طلوعی

مرکز فرهنگی شماره ۳

گیسو چراغچی

مدال نقره

سمینه خوبی

مرکز فرهنگی شماره ۸

صبا فخیمی ضمیر

آتنا امانی سقزچی

مدال برنز

مدال نقره

گلنوش شیخ القرا

مرکز فرهنگی شماره ۱۱

محمد منافی

محمد امین قهرودی

ریما کمالی

روناک کمالی

مدال طلا

مدال نقره

مدال طلا

مدال طلا

سارا سمایی

مرکز فرهنگی شماره ۱۳

زهرا کرمی

مدال طلا

طاهره بشیر

مریم کرمی

مرکز فرهنگی شماره ۱۶

شهرزاد ایرانی نژاد

مدال نقره

محقق

مرکز فرهنگی شماره ۱۸

مهلا بهره مند

مدال نقره

هدی محسنی

مرکز فرهنگی شماره ۲۰

پانیذ ذوالقدر

مدال برنز

منیژه حاتمیان

مرکز فرهنگی شماره ۲۱

مه نگار قیاسی

مدال طلا

نرگس اسدزاده

مرکز فرهنگی شماره ۲۲

سپهر جهانگیری

امیرحسین تکریمی خواه فومنی

مدال نقره

مدال نقره

نیلوفر حیدری

مرکز فرهنگی شماره ۲۳

مهرگان سادین

رادین مزرعی نوحدانی

مدال طلا

مدال برنز

پدیده فراهان نژاد

مرکز فرهنگی شماره ۲۹

پرنیا شکری

مدال نقره

رویا بهادری

مرکز فرهنگی شماره ۳۰

فاطمه عبیری

زهرا عبیری

مدال طلا

مدال طلا

آزاده مرجانی

مرکز فرهنگی شماره ۳۲

سعید جعفر پناه

علی باقری کوشلوندانی

پری ناز نوروزی

مدال برنز

مدال نقره

مدال برنز

پدیده فراهان نژاد

مرکز فرهنگی شماره ۴۰

آوا بیک

درنیکا ذاکری خطیر

ویانا شاکری تالارپشتی

مدال برنز

مدال برنز

مدال طلا

اعظم اسدی

مرکز فرهنگی شماره ۴۳

ایلیا افشارمند

مدال طلا

نسرین ریوندی

مرکز فرهنگی پردیس

رامینه بهمنی

مدال برنز

صفورا سلیمی

مرکز فرهنگی قرچک ۲

ماهد آقایی

مدال برنز

سمیه سرچونی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =