برگزاری نخستین جلسه کارگروه تخصصی «مراکز علمی»

در ادامه بهره‌مندی از دیدگاه‌های کتابخانه‌ها و به اشتراک‌گذاری تجربه‌های موفق و دستیابی به هم‌افزایی در کانون استان تهران نخستین جلسه کارگروه «مراکز علمی» تشکیل شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، در ادامه بهره‌مندی از دیدگاه‌های کتابخانه‌ها و به اشتراک‌گذاری تجربه‌های موفق و دستیابی به هم‌افزایی در کانون استان تهران نخستین جلسه کارگروه تخصصی مراکز علمی تشکیل شد.

به گفته مرتضی نظری مدیر کل کانون استان تهران؛ فراگیری و گسترش فعالیت‌های علمی، رصدهای نجومی و زیست شناسی و سایر برنامه های علمی که امکانات برگزاری آن در مدارس وجود ندارد مورد تاکید این کمیته است.

بنا به این گزارش صبح روز دو شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ سومین کارگروه «مراکز علمی» در محل اداره کل کانون استان تهران آغاز به کار کرد. این کارگروه تخصصی با مشارکت جمعی از مسئولین مراکز علمی، کارشناس تخصصی و معاونان و مدیر کل کانون استان برگزار شد. اعضای این کارگروه موضوعات زیر را به طور ویژه پیگیری می‌کنند:

۱. تبادل تجربیات موفق علمی در مراکز و کتابخانه‌های استان تهران

۲. بررسی ارتقاء توانمندی حرفه‌ای مربیان مراکز علمی

۳. جلب مشارکت انجمن‌ها، نهادها و سمینارهای تخصصی و غیردولتی

۴. جمع آوری و مستندسازی تجربیات مربیان در مراکز  

اعضای این کارگروه عبارتند: از فریبا یزدانی (مسئول مرکز شماره ۱۶(نجوم زعفرانیه))، سودابه مزرعی(مسئول مرکز شماره ۴۴)، احسان کریمی(مسئول مرکز نجوم دماوند)، مرصاد جعفری(مشاور مراکز علمی)، عطیه احمدزاده(مربی زیست شناسی مرکز علوم)، سیده سعیده موسوی(مربی نجوم مرکز علوم)، معصومه آقایی(مربی نجوم مرکز نجوم دماوند) و شیوا جعفری کارشناس استان دبیری این کارگروه را به عهده دارد که پس از بحث و تبادل نظر، هر یک از اعضای کارگروه ابلاغ خود را از مدیر کل استان تهران دریافت کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =