کانون استان اردبیل یک برگزیده و شایسته‌ی تقدیر داشت

کیوان باقلاچی مربی مسئول مرکز شماره ۲ کانون پرورش فکری اردبیل برگزیده‌ی مرحله منطقه‌ای بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در منطقه یک کشور معرفی شد و از سارا وطن‌خواه تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان اردبیل، مراسم اختتامیه مرحله منطقه‌ای بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رأس ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۶ آبان در مجتمع شهید فرخی کانون آذربایجان غربی برگزار شد و محسن هجری به‌عنوان نماینده هیأت داوران بعد از قرائت بیانیه، اسامی پنج برگزیده این مرحله از جشنواره را اعلام کرد.

بر این اساس و با اعلام نتایج داوری، کیوان باقلاچی مربی مسئول مرکز شماره ۲ کانون پرورش فکری اردبیل با قصه «گرگ و برگ»، جواز حضور در مرحله ملی و پایانی این جشنواره را کسب کرد.

همچنین، شادی پاکزاد از آذربایجان‌غربی با قصه «یک در هزار»، فاطمه محمودی از آذربایجان‌شرقی با قصه «خواب»، هادی رفیعی از زنجان با قصه «فیروز» و اعظم نوری زاده از قزوین با قصه «صفر کله گنده» به عنوان برگزیدگان مرحله منطقه‌ای یک کشور شناخته شدند.

با اعلام هیأت داوران، سارا وطن‌خواه مربی مرکز شماره یک کانون اردبیل نیز با قصه «در جستجوی خدا» عنوان شایسته تقدیر این مرحله از جشنواره را به خود اختصاص داد.

در منطقه یک کشوری بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی که به میزبانی ارومیه برگزار شد، ۲۵ قصه‌گو از پنج استان آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و قزوین طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ۱۳۹۸ به قصه‌گویی پرداختند. مریم سعادت، علی خانجانی و محسن هجری داوری مرحله منطقه‌ای این جشنواره در منطقه یک کشور را بر عهده داشتند.

گفتنی است: مرحله ملی و پایانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با حضور برگزیدگان مناطق پنج‌گانه کشور در آذرماه سال جاری به میزبانی تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =