کاروان پیک امید کانون آذربایجان‌غربی در مناطق زلزله زده

کاروان پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی با حضور در مناطق زلزله زده استان آذربایجان‌شرقی کودکان و نوجوانان این مناطق را تحت پوشش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی، جواد زاهدی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، از اعزام کاروان پیک امید کانون آذربایجان‌غربی به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی خبر داد.

زاهدی گفت: کتابخانه سیار روستایی کانون آذربایجان‌غربی با سه مربی فرهنگی در شهرستان سراب مستقر شده است و مشغول ارائه امداد فرهنگی برای کودکان و نوجوانان در قالب برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی در روستاهای آسیب دیده این شهرستان می باشد.

زاهدی افزود: برنامه‌های شاد و بانشاطی از جمله نمایش فیلم، اهدای لوازم بازی و سرگرمی، کتابخوانی، قصه‌گویی، نقاشی، اجرای مسابقه و ... توسط کاروان پیک امید برای کودکان و نوجوانان این مناطق در حال اجراست.

وی از آمادگی کانون استان در صورت نیاز برای اعزام کاروان دوم آذربایجان‌غربی به دیگر مناطق آسیب دیده از زلزله خبر داد و گفت: پیرو درخواست معاونت فرهنگی کانون کشور، طرح امداد فرهنگی برای کودکان و نوجوانان مناطق زلزله‌زده با مشارکت کانون استان‌های آذربایجان غربی و اردبیل در حال اجراست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =