تقدیر از شش برگزیده کشوری طرح کتابخوانی در هفته کتاب

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی گفت: از برگزیدگان طرح کتابخوانی «مهرواره آینده ساختنی است» در طول هفته کتاب و کتابخوانی تقدیر می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی؛ جواد زاهدی از انتشار اسامی برگزیدگان طرح «کتابخوانان برتر استان‌ها» خبر داد و گفت: با اعلام ستاد مرکزی طرح «مهرواره آینده ساختنی است» : الهه صفری از مرکز شماره دو ارومیه، نیایش واحدپور از مرکز پلدشت، پارسا عاملی از مرکز فراگیر ارومیه، ماریا علیزاده از مرکز تازه‌شهر، سبحان فرامرزی از مرکز شاهین‌دژ و نازنین‌زهرا شبانلویی از مرکز خوی به عنوان شش کتابخوان برتر کشوری برگزیده شدند.

وی گفت: از آغاز هفته کتاب و کتابخوانی برنامه‌های متنوعی به همین مناسبت در سطح مراکز کانون استان برگزار شده است و این برنامه‌ها در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.

زاهدی افزود: از شاخص ترین برنامه‌هایی که در طول هفته کتاب و کتابخوانی در کانون استان برگزار شد، میزبانی ارومیه از مرحله منطقه‌ای بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور قصه گویان پنج استان منطقه یک کشور بود.

زاهدی گفت: طرح امداد فرهنگی با عنوان «پیک امید» در شهرستان قره ضیاءالدین و روستای حکی منطقه سیلوانا،‌ طرح «بهترین جمله از یک کتاب» توسط کتابخانه‌های سیار استان، تجلیل از نویسندگان کوچک، دیدار با نویسندگان، نشست ادبی «به صرف چای و کتاب»، برگزاری کارگاه کتاب‌سازی، طرح «نامه‌ای به نویسنده کتاب» و برنامه بلندخوانی کتاب از جمله برنامه‌هایی است که برای اجرا در طول هفته کتاب و کتابخوانی امسال تدارک دیده شده‌اند.  

برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی در مراکز کانون استان آذربایجان‌غربی همزمان با سراسر کشور از ۲۳ آبان ۹۸ شروع شده و تا ۳۰ آبان نیز ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =