دو قصه‌گوی تهرانی به مرحله پایانی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی راه یافتند

با اعلام پذیرفته‌شدگان بخش بین‌الملل بیست‌ودو مین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دو قصه گوی تهرانی به دور نهایی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، هیئت‌داوران بخش بین‌الملل جشنواره قصه‌گویی متشکل از گیتی خامنه، اشکان خطیبی و فولکه تگتهوف دانمارکی از بین آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره شامل شرکت‌کنندگان ایرانی و قصه‌گویان خارجی، ۱۴ اثر را برای اجرای پایانی در این بخش انتخاب کردند.

بر اساس این گزارش، بنا به رأی هیئت‌داوران «مهدی محمدیان» با قصه «در بهای آزادی» از استان تهران و «کیمیا یعقوبی» عضو ارشد مراکز کانون تهران با قصه «بیژن و منیژه» در جمع راه‌یافتگان مرحله پایانی قرار گرفتند.

همچنین شش نفر از قصه‌گویان شرکت‌کننده خارجی از کشورهای کانادا، ایرلند شمالی، ژاپن، سوئیس، ترکیه و لبنان در این مرحله با آرای هیئت‌داوران موفق به حضور در مرحله پایانی شدند.

مرحله پایانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا ۳۰ آذر در تهران، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان بخش بین‌الملل در روز ۲۷ آذر ۱۳۹۸ در حضور داوران و علاقه‌مندان قصه‌گویی به روی صحنه می‌روند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =