حضور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نوزدهمین نمایشگاه اسباب‌بازی و سرگرمی کودک و نوجوان استان همدان

کانون پرورش فکری استان همدان در نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب‌بازی، سرگرمی، لوازم و تجهیزات آموزشی با معرفی بازی‌های بومی و محلی حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان آئین افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب‌بازی، سرگرمی، لوازم و تجهیزات آموزشی در حالی برگزار شد که کانون پرورش فکری استان همدان با معرفی بازی‌های بومی و محلی در آن حضور یافت. این نمایشگاه از تاریخ ۲ الی ۸ آذرماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین‌المللی استان همدان از ساعت ۱۰ الی ۲۰ جهت حضور علاقه‌مندان فعال است.

در آئین افتتاحیه این نمایشگاه گروه سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اجرای سرود حماسی و زیبای «ایران» همگان را به تحسین واداشت.

مدیر کل کانون استان همدان در این مراسم با اشاره به فعالیت‌ها و رسالت کانون گفت: با وجود نقش برجسته‌ی کانون در بخش تولیدات فرهنگی و به خصوص اسباب‌بازی بر این باوریم اسباب‌بازی به غیر از کارکرد سرگرمی باید به پرورش مهارت‌های زندگی کودکان و نوجوانان نیز توجه داشته باشد.

کودک با اسباب‌بازی برای ورود به زندگی آینده تمرین می‌کند و علاوه بر این اعتماد به نفس، پذیرش شکست، تلاش برای پیروزی و دوری از تنهایی را فرا می‌گیرد. بازی‌های بومی و محلی این ویژگی را دارند و ما در این نمایشگاه با معرفی چند بازی بومی و محلی ضمن تلاش در احیای این بازی‌ها، کودکان و خانواده‌هایشان را با اهداف این بازی‌ها آشنا می‌کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =