قصه ۹۰ ثانیه‌ای عضو کانون قزوین به مرحله رأی دهی مردمی راه یافت

قصه ۹۰ ثانیه‌ای «روشا منصوری»عضو مرکز فرهنگی و هنری خاکعلی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین به مرحله رأی دهی مردمی راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین از میان آثار رسیده به جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، با نگاه هیات انتخاب، قصه «روشا منصوری» عضو 9 ساله  مرکز فرهنگی و هنری  کانون خاکعلی با قصه«دروغ شادی»به مرحله داوری از نگاه مخاطبان قصه راه یافت.

گفتنی است در این مرحله تعداد ۱۴۷ اثر به عنوان قصه‌های برتر انتخاب و برای داوری در اختیار هیات داوران قرار داده شد.

بر همین اساس، در این مرحله قصه‌های برتر از روز یک‌شنبه ۱۰ آذر در پایگاه جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به نشانی www.kanoonfest.ir منتشر می‌شود تا در بخش نگاه مخاطبان قصه برتر با رای قصه‌دوستان انتخاب شود.

در «قصه‌ ۹۰  ثانیه» ‌ که از دوره بیست‌ویکم به جشنواره قصه‌گویی افزوده شده، علاقه‌مندان به قصه‌گویی سرگذشت و نکته‌های عبرت‌آموز زندگی خود یا دیگر افرادی را که شنیده‌اند و برای‌شان جذابیت دارد در قالب یک فیلم ۹۰ ثانیه‌ای روایت می‌کنند.

یادآوری می‌شود مرحله پایانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا ۳۰ آذر سال ۱۳۹۸ در تهران، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =