کد خبر: 295093
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱
بازدید 112
آغاز به‌کار هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در کانون پرورش فکری گلستان

مرحله استانی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در کانون گلستان صبح امروز، پنجشنبه 3بهمن ۱۳۹۸ در مجتمع فرهنگی فرهنگی کانون گرگان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان، هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون گلستان، با عنوان نمایش، تمرین زندگی و ساختن آینده صبح پنجشنبه در گرگان آغاز به کار کرد.

بر این اساس، در این روز 11 گروه نمایشی قرار  است به اجرا بپردازند تا با رای هیات داوران سه برگزیده نهایی که طی مراسمی در اختتامیه این برنامه که با اهدای لوح و هدیه از آنها تقدیر خواهد شد، به دبیرخانه کشوری جشنواره معرفی شوند.

داوری جشنواره استانی را محمدحسن رستمانی، داوود سعیدی و محمدعلی نادلی، از هنرمندان و فعالان هنرهای نمایشی گلستان بر عهده دارند.

گفتنی‌است، اعضای ۱۲ تا ۱۸ سال و اعضای ارشد ۱۸ تا ۲۴ سال مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌باشند که با همراهی مربیان و کارشناسان به خلق آثار برای مخاطبان کودک و نوجوان می‌پردازند.

هجدهمین جشنواره هنرهای نمایش کانون در دو سطح استانی و کشوری برگزار می‌شود و پس از برگزاری مرحله استانی از هر استان سه نمایش به مرحله کشوری راه پیدا کرده و در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ در خوزستان به اجرای نمایش می‌پردازند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =