برگزیدگان هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون لرستان معرفی شدند

آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان در خرم آباد با حضور اعضا، خانواده ها، هنرمندان و جمعی از مسئولان استان، عصرروز شنبه 12 بهمن ماه1398 همزمان در اداره کل کانون لرستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون لرستان، عصرروز شنبه 12 بهمن ماه1398 همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر، مرحله استانی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان درسالن اجتماعات وخانه تئاتر اداره کل کانون پرورش فکری لرستان درخرم آباد با معرفی برگزیدگان به کارخود پیایان داد.
این درحالی است که، که در پایان جشنواره 3 گروه به عنوان برگزیده از سوی هیئت داوران شامل: دکتر نصرت اله مسعودی، دکتر سید سیامک موسوی و فائزه خوانساری از پیشکسوتان عرصه ادبیات ونمایش برای حضور در مرحله کشوری انتخاب ومعرفی شدند.
این آیین با اهدای جوایز به برگزیدگان بخش های مختلف و معرفی سه گروه، «نمایش گنجشکک اشی مشی» ازمرکزکانون شماره یک خرم آباد به کارگردانی گلشن حسنوند، «نخودی و دیو خشکسالی» از مرکز کانون شماره5 خرم آباد به کارگردانی مژگان فرضی پور و «دل کوچک مترسک» ازمرکز کانون الیگودرز به کارگردانی مهدی زنگنه برای حضور در رقابت کشوری به کار خود پایان داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =