جشنواره هنرهای نمایشی محل اشتراک مهارت‌های زندگی است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس معتقد است مرحله استانی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون در استان فارس فضایی برای به اشتراک‌گذاری مهارت‌های زندگی کودکان بود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون استان فارس، زهرا افتخاری در آیین پایانی مرحله استانی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی با بیان این مطلب گفت: رقابت ۲۱ گروه نمایشی از نقاط مختلف استان در شیراز اتفاق‌های خوبی را در زمینه تئاتر عروسکی رقم زد.

وی افزود اعضای مراکز کانون با همراهی مربیان توانستند در این جشنواره خوش بدرخشند. و تلاش همه گروه‌ها از بُعد تخصصی و محتوا برای شرکت کنندگان قابل توجه بود.

مدیرکل کانون فارس یادآور شد؛ کانون توانسته با بچه‌های خود برنامه خوبی ایجاد کند که زبان‌زد کشور است.

وی هم‌چنین از درخشش یک گروه از اعضای کانون در رشته سرود در کشور خبر داد و عنوان کرد: امروز باید محملی ایجاد کنیم که فضای فرهنگی در جامعه بیشتر شود.

افتخاری تصریح کرد: در طول جشنواره هجدهم هنرهای نمایشی، درس‌های زندگی و میراث فرهنگی آموختیم که از دل ادبیات کهن بیرون آمد و با ادبیات مدرن همراه شد و توانست هنر زندگی و با هم بودن را به ما یاد بدهد.

آئین پایانی مرحله استانی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس  روز ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ در مجتمع فرهنگی‌هنری کانون این استان برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =