کد خبر: 296056
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
بازدید 146
برگزیدگان مهرواره آب معرفی شدند

آیین پایانی مهرواره آب با عنوان «سلام به آب» با تقدیر از برگزیدگان در شیراز برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل  کانون فارس، فراخوان این مهرواره با همکاری سازمان آب و فاضلاب شیراز، خرداد ماه سال جاری ویژه مخاطبان کودک و نوجوان و مربیان منتشر شد.

توسعه و ترویج فرهنگ آب، ارتقای مهارت‌های زندگی در مخاطبان و ایجاد فضایی متفاوت در حوزه مصرف صحیح آب برای کودکان ونوجوانان، از اهداف این مهرواره بوده است.

آیین پایانی این مهرواره با تقدیر از 38 برگزیده، با حضور معصومه دستغیب، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری فارس،  لیلا دودمان، عضو شورای اسلامی شهر شیراز ، مدیر منابع انسانی و آموزش شرکت آبفای شیراز، مدیر دفتر خدمات مشترکین و مدیر روابط عمومی شرکت آبفا برگزار شد که در آن، اعضا و مربیان برگزیده در بخش‌های فرهنگی، هنری و ادبی در قالب شعر و داستان، نشریه‌نگاری، پویانمایی، نقاشی، کتاب‌سازی و طراحی مسابقه تقدیر شدند.

زهرا افتخاری، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان فارس، از این‌که کانون توانسته در ارتباط با اهمیت آب واستفاده و مصرف بهینه آب در بین اعضا و دانش‌آموزان گامی بردارد اظهار خوشحالی کرد و گفت:  هر کدام از کودکان ونوجوانان، سفیران فرهنگی هستند که اهمیت آب و ضرورت مدیریت مصرف آن  را به دیگران هم یادآور می‌شوند.

وی خطاب به اعضا گفت: شما به عنوان مدیران و تصمیم‌سازان آینده، باید نقش مهم خود را در این موضوع مهم ایفا کنید. شما تاثیرگذاران خوبی بر بزرگ‌ترها هستید و با آموزش، توانمندسازی و آگاهی‌بخشی گام مهمی را به عنوان حامیان آب برخواهید داشت.

افتخاری از دریافت ۲۵۰ اثر در دبیرخانه مهرواره آب خبر داد و گفت از ۳۸ نفر از صاحبان آثار در این مهرواره تقدیر می‌شود.

حسن حیدری، مدیر دفتر خدمات مشترکین شرکت آبفا نیز در رابطه با تاریخچه لوله‌کشی آب در شیراز با اعضا و مربیان سخن گفت و راه‌های پیشگیری از هدررفت آب و مصرف بهینه را یادآور شد.

بر اساس این گزارش، علی خرم‌نیا، عرفان خدیور، نرجس سادات سجادی، الهه عالی زاده، فاطمه زهرا اخضری، فاطمه اخضری، فاطمه جوکار، زهرا فرخ‌زاد، امیرحسین انصاری‌لاری، امیرحسین اخوان، پیمان محمدی و احسان محمدی از مرکز فرهنگی هنری لارستان، مهسا صائم، غزل محمدی و یکتا دهقانی  از مرکز فرهنگی هنری شماره ۶ شیراز، حدیث اژدری و دنیا زالی از مرکز فرهنگی هنری کازرون و صدیقه خداجو و  مبینا روایی از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ جهرم، به عنوان برگزیدگان بخش‌های پویانمایی، نشریه‌نگاری و کتاب‌سازی معرفی شدند.

ساره جدلی و سارا پرآور از مرکز فرهنگی هنری لارستان، فائزه دمیری از مرکز فرهنگی هنری شماره ۱ جهرم، زینب شهسواری‌پور از مرکز فرهنگی هنری شماره ۱ داراب و فاطمه مسعودی از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ صفاشهر نیز برگزیدگان بخش نقاشی بودند که از آنان تقدیر شد. 

میترا یگانه، مربی ادبی مرکزفرهنگی هنری شماره ۱ شیراز، اعظم ایزدی، مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری شماره ۱ شیراز و سمیه کشاورز مربی ادبی مراکز شیراز و خرامه، شرکت‌کنندگان برگزیده بخش شعر مهرواره آب بودند.

مریم جمالی، مربی هنری مرکزفرهنگی هنری  فسا نیز موفق به کسب عنوان نمایشنامه‌نویس برتر شد.

در این مهرواره، سمیره بروانیا، مربی ادبی مرکز زرین‌دشت در بخش طرح های ادبی و سهیلا شجاع، مربی پستی مرکز فرهنگی هنری داراب در بخش مسابقه موفق به کسب عنوان برتر شدند.

همچنین فاطمه کشاورزی، محمد امین زارع، سینا دهقانی، فاطمه لیموپرور، نازنین کشاورز، مبینا عسکری، زهرا نبوی و زهرا رخ فیروز، از اعضای  مراکز خرامه، شیراز، جهرم و کازرون به ترتیب در بخش شعر، داستان و متن‌ادبی به عنوان برگزیده معرفی شدند.

آیین پایانی مهرواره آب پنجشنبه ۱ اسفند با همکاری شرکت آبفا در شیراز برگزار شد. قصه‌گویی عضونوجوان، خوانش شعر، نمایش پویانمایی، هم‌خوانی سرود، مسابقه و برپایی نمایشگاه آثار از برنامه‌های جنبی مهرواره آب در کانون فارس بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =