دومرکز کانون استان ایلام در بین مراکز موفق کشور

مرکز فرهنگی ،هنری شماره یک و سیار روستایی شماره سه کانون پرورش فکری ایلام درمراسم تجلیل از مراکز موفق، در تهران تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام،دو مرکز ثابت و سیار روستایی کانون  استان ایلام به عنوان مراکز موفق کشور، در تهران مورد تجلیل قرار گرفتند.بر اساس این گزارش 
در مراسم تجلیل از مراکز موفق  که صبح روز چهارشنبه ۳۰ بهمن در تهران با حضور مسئولین کشوری در مرکز آفرینش های فرهنگی برگزار شدمرکز فرهنگی هنری شماره یک و کتابخانه سیار رو ستایی شماره دو به عنوان دو مرکز موفق در کنار سایر مراکز موفق کشور معرفی شدند.
 در  این ارزیابی شاخصه‌های کمی ارزیابی مانند تعداد اعضای جدید، تعداد اعضای تمدیدی، تعداد شرکت‌کنندگان در فعالیت‌ها، دفعات اجرای برنامه‌ها، امانت کتاب و شاخصه‌های کیفی مانند وضعیت فیزیکی و ظاهری، فضاسازی مرکز، خدمات فنی و کتابداری، برنامه‌ریزی و عملکرد،عملکرد نیروی انسانی، مدیریت مرکز، نگهداری وسایل و تجهیزات، تعاملات برون سازمانی، شرکت در برنامه‌های استانی و کشوری، عملکرد مرکز در برگزاری فعالیت‌های فرهنگی و هنری ادبی، رعایت مسائل مالی و... به عنوان شاخصه‌های انتخاب بهترین مراکز کانون در سراسر کشور در نظر گرفته شده بود.
تجلیل از مراکز موفق در کانون کشور پس از مدتی وقفه دوباره به همت معاونت فرهنگی راه اندازی شده و بودن یا نبودن آن  همواره مورد بحث بوده است اما به نظر می رسد در انگیزه بخشیدن و ایجاد رقابت سالم در مراکز تاثیر گذار است .


بیست ودو مرکز فرهنگی،هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در سراسر استان به صورت سیار، ثابت و پستی برای بچه های ایلامی فعالیت های فرهنگی،ادبی و هنری ارائه می دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =