تجلیل از مراکز موفق کانون پرورش فکری لرستان

مرکز فرهنگی هنری شماره2 کانون خرم آباد با مسئولیت زهرانیک افشار و محمدنیکو بیرانوند مربی کتابخانه سیار روستایی شماره یک خرم آباد به عنوان مراکز نمونه در کشور معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون لرستان، صبح روز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ و در آیین تجلیل از مراکز موفق کانون پرورش فکری کشور که در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری برگزار شد، دو مرکز از استان لرستان به عنوان برگزیده معرفی شدند.
براساس این گزارش: درانتخاب مراکز برتر، شاخصه‌های کمی ارزیابی مانند: تعداد اعضای جدید، تعداد اعضای تمدیدی، تعداد شرکت‌کنندگان در فعالیت‌ها، دفعات اجرای برنامه‌ها، امانت کتاب و شاخصه‌های کیفی مانند: وضعیت فیزیکی و ظاهری، فضاسازی مرکز، خدمات فنی و کتابداری، برنامه‌ریزی و عملکرد، عملکرد نیروی انسانی، مدیریت مرکز، نگهداری وسایل و تجهیزات، تعاملات برون انسانی، شرکت در برنامه‌های استانی و کشوری، عملکرد مرکز در برگزاری فعالیت‌های فرهنگی و هنری ادبی، رعایت مسائل مالی و... به عنوان شاخصه‌های انتخاب بهترین مراکز کانون در سراسر کشور بررسی شده است.
در این آیین از زهرانیک افشار مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری شماره2 کانون خرم آباد و محمدنیکو بیرانوند مربی کتابخانه سیار روستایی شماره یک خرم آباد و با اهدای لوح زرین این رویداد مهم، تجلیل شد.
گفتنی است: این مراکز پس از ارزیابی های استانی و کشوری و به دست آوردن شرایط لازم ، از میان بیش از یک هزار مرکز و کتابخانه سیار و پستی، موفق به کسب رتبه شده  و به عنوان «مرکز موفق» معرفی شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =