تمدید مهلت شرکت در «زیر گنبد کبود» مسابقه قصه‌گویی سراسری مجازی ویژه کودکان و نوجوانان

بنا بر اعلام انجمن قصه‌گویی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، مهلت شرکت در «زیر گنبد کبود» مسابقه قصه‌گویی سراسری مجازی ویژه کودکان و نوجوانان تا 15 اردیبهشت تمدید شد، هم‌چنین کودکان 4 تا 6 ساله نیز می‌‍توانند در این مسابقه شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، مهلت شرکت در«زیر گنبد کبود» مسابقه سراسری مجازی قصه‌گویی که توسط انجمن قصه‌گویی کانون استان قزوین برگزار می‌شود، تا 15 اردیبهشت تمدید شد و کودکان 4 تا 6 ساله هم می‌توانند در آن شرکت کنند.

در پی دوره فاصله گذاری اجتماعی به سبب شیوع بیماری کرونا، انجمن قصه‌گویی کانون استان قزوین با انتشار فراخوان مسابقه قصه گویی مجازی ویژه کودکان و نوجوانان با عنوان «زیر گنبد کبود» همراه با تلاش برای احیای سنت دیرینه قصه‌گویی و انس کودکان و نوجوانان با آن، برای ایجاد روحیه پرنشاط در مخاطبین خود در این ایام قدم برداشته است.

این مسابقه ویژه کودکان و نوجوانان 4 تا 17 ساله است و 4 تا 10 سال می‌توانند از روی کتاب قصه گویی کنند و در سنین بالاتر قصه‌گویی باید به شیوه روایت باشد.

مهلت ارسال فیلم قصه‌گویی تا 15 اردیبهشت 99 و حداکثر مدت زمان آن 4 دقیقه تعیین شده است.

این آثار باید به صورت افقی فیلم‌برداری شود و نباید پیش از این منتشر شده باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ارسال فیلم به دایرکت پیج اینستای انجمن قصه‌گویی استان قزوین به نشانی anjomangheseh.qazvin@مراجعه کنند.

قصه گویی‌ها در صفحه اینستای انجمن قصه گویی استان قزوین بارگذاری می‌شوند و به 3 قصه در هر گروه سنی(4 تا 6 سال،7 تا 10سال،11 تا 14 سال،15 تا 17 سال)که بیشترین لایک را داشته باشند، جایزه تعلق می‌گیرد و شرکت کنندگان 15 تا 17 سال ساکن استان قزوین، عضو انجمن قصه‌گویی می‌شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =