عضو کانون آذربایجان‌غربی برگزیده مسابقه هنری «همچون پدر، مهربان» شد

دختر نوجوان عضو مرکز شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارومیه عنوان سوم بخش نقاشی مسابقه سراسری «همچون پدر، مهربان» را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی، فاطمه میرزالو عضو ۱۴ ساله مرکز شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارومیه در «گروه سنی ۱۴ تا ۱۷ سال» در رتبه سوم این مسابقه هنری قرار گرفت.

در این رویداد هنری که با هدف پاس‌داشت مقام والای شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در زمستان ۱۳۹۸ برگزار شد، بیش از ۲هزار اثر در بخش نقاشی و یک‌هزار اثر در بخش خوش‌نویسی به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد ۶۵ اثر به اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی اختصاص داشت که ۲۸ اثر خوشنویسی و ۳۷ اثر نقاشی را شامل می شود.

«قاسم تنها» فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رئیس شورای سیاست‌گذاری این مسابقه گفت: به زودی نمایشگاهی از آثار برتر بخش خوش‌نویسی و نقاشی این مسابقه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سپس در شهرهای مختلف کشور نیز برای علاقه‌مندان برگزار شود.

«تنها» ضمن تبریک به افراد برگزیده در هر بخش خاطرنشان کرد: از مجموع ۱۱۵ اثر نقاشی و ۴۸ اثر خطاطی کتابی با عنوان «همچون پدر، مهربان» به‌زودی آماده نشر و در سالروز شهادت این سردار سرافراز اسلام با حضور مسئولان کشوری رونمایی می‌شود.

گفتنی است: عطیه رستمی‌زاده، افسانه مهدیزاده و معصومه خسروآبادی به عنوان داوران بخش خوش‌نویسی و همچنین صابر سلیمانی، منیژه نوربخش و ندا محقق به عنوان داوران بخش نقاشی در این مسابقه، آثار را داوری کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =