حضور پررنگ گلستانی‌ها در سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب بازی

دبیرخانه سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی، منتخبان مرحله اول داوری ایده‌های رسیده به این دبیرخانه را معرفی کرد که از این بین،۸ ایده از کانون گلستان به مرحله بعدی راه پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، آیدین مهدی‌زاده دبیر سومین رویداد ملی ایده‌آزاد تعداد ایده‌های بارگذاری شده بیش از ۱۶۰ طرح و ایده اعلام کرد که از این تعداد در بخش «بازی‌های رومیزی» ۵۱ ایده از ۴۴ ایده‌پرداز و در بخش اسباب‌بازی نیز ۳۳ ایده از ۲۹ ایده‌پرداز مورد تأیید مربیان و داوران رویداد قرار گرفت.

بر اساس این خبر در بخش«بازی‌های رومیزی» «سبیکه سادات میرقاسمی، مرتضی ممشلی، کبری مطلبی و محمدعلی کرد»به ترتیب با ایده‌های «نوروز، شاخون زنی، بریز بگو بخور و جنم» و در بخش «اسباب بازی» « اکرم گلسرخی، مطهره کریمی، علی‌اکبر اخلی و دانیال نورقلی‌‎پور» به ترتیب با ایده‌های «کدوی قلقله زن، بچرخان بخوان، ملخ و ماشین کنترلی ساده » از شرکت کنندگان در این فراخوان بودند که به مرحله بعد راه پیدا کردند.

گفتنی است کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان با ۱۹ ایده در این فراخوان شرکت کرده است.

یادآوری می‌شود در سومین رویداد ملی ایده آزاد اسباب‌بازی ۲۵‌درصد کل ایده‌پردازان کودک و نوجوان بوده که از این تعداد ۱۳ ایده‌پرداز به مرحله بعد راه پیدا کردند.

قابل ذکر است اسامی افراد منتخب در این مرحله در سایت رویداد ایده آزاد اسباب‌بازی ideaazad.ir و در صفحه مجازی این رویداد  irantoyfestival@ اعلام شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =