موفقیت کانونی های ایلام در مهرواره نیایش کرمانشاه

تعدادی از اعضا و مربیان و کارشناسان کانون ایلام در ردیف برگزیده های ششمین مهرواره نیایش کانون کرمانشاه درآمدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام هفت نفر از مربیان و اعضای کانون استان در ششمین مهرواره نیایش کانون کرمانشاه  در بخش های داستان ، متن ادبی و نشریه دیواری برگزیده شدند.
براساس این گزارش در بخش داستان مربی فرحناز چولکی( کارشناس آفرینش های ادبی)  به عنوان شایسته تقدیر  همچنین  در بخش  متن ادبی اعضای کودک ونوجوان محیارشیدی ( عضو مرکز یک)،محمدمهدی سلیمانی( عضو مرکز سه ) به عنوان برگزیده و در بخش مربیان، مرتضا حاتمی ( کارشناس آموزش وپژوهش) در ردیف برگزیده ها قرار گرفتند دربخش نشریه دیواری اعضا نیز  طنین قلیچی- آیدا گل نظری – رومینا آقا ویسی(اعضای مرکز چهار ایلام)  در ردیف برگزیده ها قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش به نقل از خبرگزاری ایسنا اسامی کامل  برگزیدگان به این شرح است:

محبوبه بزم آرا(مشهد مقدس)،مریم رستمی(کرمانشاه) وسمیره بروانیا(فارس)، سارا قره تپه(کرمانشاه)، یاسمن السادات شریفی(مرکزی)، آتنا صفوتی(بندر انزلی)و هانیه‌السادات حسینی (کرج)، حسنا عبدالمالکی (کرمانشاه) و  هستی سلیمان زاده (آذر بایجان غرب) در بخش شعر برگزیده شدند.

اهورا خلیلی(کهکیلویه و بویر احمد)،محیا رشیدی (ایلام)،هلیا میرزاخانیان(گیلان)، محمد مهدی سلیمانی (ایلام)، رویا نجفی نژاد (چهار محال و بختیاری)، مهشاد محمودی(زنجان)،مهری اسدی (کردستان)، مرتضی حاتمی (ایلام) و فاطمه السادات امیر فخریان (سمنان) در بخش متن ادبی برگزیده شدند.

محدثه قلی پور (چهار محال و بختیاری)، شیوا سیاسرکرباسی (مشهد)، مهدیه اسماعیلی (کرمانشاه)، حدیثه هاشمی (چهار محال و بختیاری)، ندا خوش افکار (اردبیل)، راحله چپرلی (گلستان)،آسیه رحمتی (خوزستان)، الهام زارعی زاده (کردستان) و معصومه کریمی (همدان) در بخش داستان برگزیده شدند.

نیاز شکری نسب، زهرا حقیقت، نازنین زکی پور(خوزستان)،  راضیه قاسمی ضابط، مرضیه قاسمی ضابط و زینب واعظی (همدان)  زینب ابوطالبی – زهرا نبی زاده – مهلا محمدی (یزد)، طنین قلیچی- آیدا گل نظری – رومینا آقا قاسمی (ایلام)،زهرا صمیمی – هانا جلیلی – ماجده فخری - زینب روستا- مبینا شکیبا(فارس)  و سیده مهدیه طالبی – ثنا وزیری – مریم السادات طالبی (همدان )در بخش نشریه دیواری برگزیده شدند. 

ابوالفضل محمد خانی – سید علی هاشمی – عباس گودرزی ( کهکیلویه و بویر احمد)، نیلوفر زایرمرفاوی (خوزستان)، پریا نبی زاده (آذربایجان غربی)، زینب کیانی نژاد (فارس)، غزل دافعیان (اصفهان)، حنانه حیدری (زنجان) و محمد محسنی زاده(خوزستان) در بخش کاردستی برگزیده شدند.

گلسا زینالی – پرنیان قربانی (گیلان)، النا قیصری (مرکزی)حنانه امیری – هنگامه امیری (کرمانشاه) و بهاره زاده محمود آبادی – ریحانه زاده محمود آبادی (کرمان)، فائزه سلیمی نیا (همدان) و یاسمن رفیعی (اصفهان)برگزیده بخش کتابسازی شدند.

فرزاد برزگری(یزد) -مهرانه زارع بیدکی- ریحانه زارع بیدکی (یزد)و نازنین قامتی- کیمیا هوشمند – شهرزاد کریمی(خراسان رضوی) و شیدا بشیری – سوگند گودرزی – نرگس احمدی (لرستان)، احسان فتحیان – امیر رضا الیاسی منفرد (کرمانشاه) و زینب ملکشاهی (لرستان) در بخش تحقیق و پژوهش برگزیده شدند.

نسرین آفتاب (آذربایجان شرقی) ، سمانه حسین جانی (مرکزی)، شهرزاد بیاتی (همدان)، ایلیا چراغی (کرمانشاه)،راحله غیبی نمی (خوزستان) و مهدیه اسماعیلی (کرمانشاه)، مریم یزدانی (خوزستان)، فاطمه خسروپناه (خراسان جنوبی)و بهاره زاده محمودآبادی (کرمان) در بخش نقاشی برگزیده شدند.

 اعظم چگنی (لرستان )،سمانه حسین جانی (مرکزی)، شهاب بابایی (آذربایجان شرقی)، غزل میری (خوزستان)، ملیکا جوکار (فارس)، ستایش چهری(کرمانشاه)، کیارش اژدری (خراسان رضوی )، درنا عباسی (کرمانشاه) و فاطمه سمند( فارس) در بخش خوشنویسی برگزیده شدند.

زهرا حسن زاده (کرمان)،  آرمان مومیوند (تهران) و راستین عظیمی (کرمانشاه)، زهرا حسینی آذربایجان)،محمدامین آفتابی کرمانشاه و حنانه امینی کرمانشاه و اسما اصغری (کرمانشاه)، مسعود میاور (کرمانشاه)و  شفیقه زمانی (آذربایجان شرقی) در بخش سفالگری برگزیده شدند.

هادی الیقی (کرمانشاه)، امیر جهانی (کرمانشاه) و  نعیمه بیدمشکی (یزد) در بخش فیلم کوتاه برگزیده شدند.

سمیه مایلی کرمانشاه، فاطمه مولایی (کرمان)و  مبینا مولایی کرمان)، سامیه جاسمندریگی (سیستان و بلوچستان)، سوگند خزایی-هلیا عزیزی (کرمانشاه)، معراج توشنی (گلستان)، محمد محمدزاده (سیستان و بلوچستان)، طاها دهقان (کرمانشاه)و  مهدیارگلوی (گلستان) برگزیدگان بخش انیمیشن شدند.

اسما اصغری کرمانشاه،  محسن حسینی تبار و سهند مینایی (همدان)،  آیدا خادمی (کرمانشاه)، رها دلاوری(مرکزی)و  فاطمه غفاری( اصفهان) محمدامین عامری فلیهی خوزستان)،مهشاد محمودی (زنجان)و  مهیا ایوبی (یزد) در بخش عکاسی برگزیده شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =