کد خبر: 298201
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
بازدید 73
تابستان شاد با برگزاری کارگاه‌های آنلاین در کانون فارس

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس، با برگزاری کارگاه‌های فرهنگی،هنری و ادبی آنلاین، تابستان شادی را برای کودکان و نوجوان رقم می‌زند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون فارس، زهرا افتخاری، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با اعلام این خبر گفت:  کانون فارس با اقدام به برگزاری کارگاه‌های مجازی به صورت برخط (آنلاین) و با استفاده از مربیان باتجربه، سعی دارد تا تابستان پربار و بانشاطی را برای کودکان ونوجوانانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان فعالیت حضوری در مرکز را ندارند ایجاد کند.

نقاشی، کلاژ، داستان‌نویسی خلاق، طراحی، شعرسرایی خلاق، نوشتن‌خلاق، سفال، نجوم، پرورش نگاه پژوهشگر، اریگامی، کارگردانی نمایش، نمایشنامه‌نویسی، زبان بدن، ساخت عروسک، شعر و قصه، تذهیب، گام به گام تا اندیشه، پویانمایی، کارگاه‌ مهارت‌ها و حال خوش زندگی، زیست‌شناسی، موسیقی کودک و کارگاه انتخاب پرداخت متن از جمله فعالیت‌هایی است که به گفته‌ی افتخاری در کانون فارس و در قالب ۲۶ کارگاه آنلاین برگزار می‌شود.

او از تخفیف ۱۰ تا ۵۰ درصدی برای افرادی که تا ۲۵ تیر۱۳۹۹ اقدام به ثبت‌نام کنند خبر داد.

مدیر کل کانون فارس گفت: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند با مراجعه به نشانی: kpf.ir  و انتخاب گزینه آموزش‌های مجازی – دوره‌های تخصصی برخط استانی- انتخاب استان فارس روی نقشه نسبت به  انتخاب کارگاه مورد نظر اقدام  و ثبت‌نام کنند.

این دوره‌ها امکان ارتباط مستقیم مدرس و هنرجو فراهم شده است و شرکت‌کنندگان علاوه بر دریافت گواهی شرکت در دوره با شناسایی استعداهایشان جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.

افتخاری همچنین به برگزاری سایر فعالیت‌های کانون به صورت حضوری اشاره کرد و گفت: علاقه‌مندان، این امکان را دارند که با مراجعه به مراکز از دیگر فعالیت‌های کانون و امانت کتاب برخوردار شود.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با دارا بودن ۴۲ مرکز فرهنگی هنری ثابت،۸ مرکز سیار روستایی و ۶ مرکز پستی در سراسر استان به خدمت‌رسانی به کودکان و نوجوانان مشغول است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =