کد خبر: 298883
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
بازدید 580
نوجوانان گلستانی، برگزیده مهرواره «عکس‌نوشت» شدند

برگزیدگان مهرواره «عکس‌نوشت» ویژه ماه مبارک رمضان از سوی آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، فراخوان مهرواره عکس‌نوشت، با موضوع همدلی و مهربانی، کار مشترک اعضای انجمن‌های عکاسان نوجوان و انجمن‌های شاعران و نویسندگان نوجوان، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان منتشر شد.

بر این اساس اعضای انجمن عکاسان با موضوع مهربانی، همدلی، مهربانی، دستگیری از نیازمندان، نیایش و... عکاسی و آثار برگزیده خود را در اختیار اعضای انجمن‌های شاعران و نویسندگان هر استان قرار دادند تا با الهام از آن‌ها به خلق شعر یا داستان کوتاه بپردازند.

داوران این مهرواره ۷۳۳ اثر رسیده از بیش از یک‌هزار و ۵۵۰ عکاس، شاعر و نویسنده به دبیرخانه را در چهار مرحله بررسی و در پایان ۲۲ عکس نوشته را به عنوان برتر انتخاب کردند که در این بین نورا اسکافیان، آریا جوان‌مهر و علی میرشکار بعنوان عکاس و فاطمه نادعلی، سیدعلی شیخ و آریا جوان‌مهر بعنوان نویسنده یا شاعر از کانون پرورش فکری گلستان بعنوان برگزیدگان معرفی شدند.

یادآوری می‌شود در مهرواره «عکس نوشت» هیچ‌گونه رتبه‌بندی وجود نداشت و از تمام آثار انتخاب شده از سوی داوران با اهدای بسته‌های فرهنگی قدردانی می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =