کد خبر: 298888
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
بازدید 294
درخشش ۴ عضو هنرمند و ادیب کانون استان بوشهر در مهرواره عکس‌نوشت

برگزیدگان مهرواره «عکس‌نوشت» ویژه ماه مبارک رمضان از سوی آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، 

داوران این مهرواره ۷۳۳ اثر رسیده از بیش از یک‌هزار و ۵۵۰ عکاس، شاعر و نویسنده به دبیرخانه را در چهار مرحله بررسی و در پایان ۲۲ عکس نوشته را به عنوان برتر انتخاب کردند. که از کانون استان بوشهر پونه مهمار و سیما مالکی به عنوان عکاس و زهرا آتشکار و هانیه بردستانی به عنوان آفرینش‌گران اثر ادبی برگزیده شدند.

براساس این خبر فراخوان مهرواره عکس‌نوشت، با موضوع همدلی و مهربانی، کار مشترک اعضای انجمن‌های عکاسان نوجوان و انجمن‌های شاعران و نویسندگان نوجوان، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان منتشر شد.

بر این اساس اعضای انجمن عکاسان با موضوع مهربانی، همدلی، مهربانی، دستگیری از نیازمندان، نیایش و... عکاسی و آثار برگزیده خود را در اختیار اعضای انجمن‌های شاعران و نویسندگان هر استان قرار دادند تا با الهام از آن‌ها به خلق شعر یا داستان کوتاه بپردازند.

یادآوری می‌شود در مهرواره «عکس نوشت» هیچ‌گونه رتبه‌بندی وجود نداشت و از تمام آثار انتخاب شده از سوی داوران با اهدای بسته‌های فرهنگی قدردانی می‌شود.

در پایان  آثار برگزیده در بخش گالری تصاویر سایت کانون مجازی به نشانی kpf.ir قابل دسترسی و مشاهده است.

فهرست آثار برگزیده مهرواره عکس‌نوشت

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =