کد خبر: 299194
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
بازدید 56
فعالیت«باشگاه مادران قصه‌گو» دوباره آعاز شد

«باشگاه مادران قصه‌گو» که پیش از این در کانون فارس با حضور مادران و علاقه‌مندان قصه‌گویی فعالیت می‌کرد هم‌زمان با ایام ماه محرم فعالیت خود را از سر گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس، رابطان قصه‌گویی استان  و مادران قصه‌گو و علاقه‌مند به قصه‌گویی، اعضای این باشگاه را تشکیل می‌دهند.

«باشگاه مادران قصه‌گو» با هدف آموزش مبانی قصه‌گویی، پرورش قصه‌گو، ترویج فرهنگ قصه‌گویی واطلاع‌رسانی رخدادهای مربوط به قصه‌گویی برای مشارکت نوجوانان فعالیت می‌کند.

این باشگاه از دوشنبه دهم شهریور ۱۳۹۹ با برگزاری اولین جلسه هفتگی با محتوای آموزش مبانی قصه‌گویی به صورت تئوری فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

برگزاری کارگاه عملی بعد از هر آموزش تئوری مرتبط با مبحث ارائه‌شده، دیدن یک قصه‌گویی و بررسی آن بر اساس آموزش و کارگاه عملی، آشنایی با شیوه‌ها و انواع قصه‌گویی، اطلاع‌رسانی رخدادهای مربوط به قصه‌گویی در مواقع ضروری و برگزاری شب قصه توسط نوجوانان از دیگر برنامه‌های باشگاه مادران قصه‌گو در کانون فارس است. مربیان و کارشناسان کانون فارس، فعالیت‌های باشگاه را راهبری و مدیریت می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =