کمک های دولت پشتوانه اصلی فعالیت کانون است/از حضور در  کنوانسیون حقوق کودک تا ساخت مراکز

ایسنا/ایلام مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام گفت: پشتوانه تمام فعالیت های کانون برای بچه های ایلامی حمایت های دولت است

ایسنا/ایلام مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام گفت:  پشتوانه تمام فعالیت های کانون برای بچه های ایلامی حمایت های دولت است و این حمایت ها جا دارد در این هفته به مخاطبین ما بیشتر و پررنگ تر معرفی شوند.

"مهدی جمالی" در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد:  کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان که با حمایت های دولتی فعالیت می کند نمونه خوبی ازخدمات دولت به شمار می رود، برگزاری بیش از 64 فعالیت متنوع فرهنگی،ادبی، هنری در سراسر استان در22 مرکز ثابت و سیار و پستی مصداق خوبی از تلاش های دولت در استان ایلام است و مراکز ما در این هفته فرصت خوبی دارند تا ضمن معرفی شخصیت شهدای دولت به خدمات دولتی برای بچه ها نیز بپردازند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تصریح کرد: درعرصه کنوانسیون حقوق کودک،خانواده و خدمات به کودکان ونوجوانان شهری و روستایی،  تلاش ها و زحمات شبانه روزی  بسیاری می شود و این خدمات باید معرفی شود تا نسل فردا بتواند به صورت ریشه ای و آگاهانه از داشته ها و ظرفیت های انقلاب اسلامی ایران دفاع کند.
جمالی تاکید کرد: خانواده ها باید بدانند که  در مراکز کانون  کارهای زیادی برای بچه ها و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه مخاطب کانون انجام می گیرد.در همین شرایط خانه نشینی که کرونا بر بچه های ما تحمیل کرده است بیش از شصت گروه مجازی و یازده کارگاه تخصصی در استان ایلام به بچه های علاقه مند خدمات فرهنگی، ادبی و هنری ارائه می دهند و هر ماه نیز شاهد دعوت چند مهمان از چهره های مطرح کشوری در عرصه کودک ونوجوان به صورت مجازی در ایلام هستیم که این خود می تواند نشان از پویایی و حرکت دولت در جامعه مخاطب کانون باشد.
وی ادامه داد: پشت تمام فعالیت هایی که برای کودک ونوجوان در ایلام انجام می گیرد پشتوانه ای به نام حمایت های دولتی قرار دارد از خدمات عمرانی در ساخت مراکز فرهنگی هنری ثابت و راه اندازی کتابخانه های سیار روستایی و پستی گرفته تا ویژه برنامه ها و جشن ها و کارگاهها و کلاس ها  همه با حمایت دولت انجام می گیرد و این هفته فرصت خوبی است تا بچه ها دولت جمهوری اسلامی ایران را بیشتر بشناسند با شهدایش بیشتر آشنا شوند و خدماتش بیشتر معرفی شوند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تصریح کرد: تا یک مرکز برای بچه ها ساخته شود و  یک مربی در کارگاه حاضر شود چه مجازی چه حضوری پشتوانه های بسیاری باید فعال باشند از دفتر مقام معظم رهبری تا وزارت کشور و استانداری باید در تلاش باشند. پس لازم است  دولت جمهوری اسلامی ایران و خدماتش در استان برای بچه ها بیشتر و بیشتر به مخاطبین ما در کانون معرفی شوند.

مدیرکل کانون استان ایلام در پایان از حمایت های استاندار ایلام نیز در عرصه خدمات به کودکان ونوجوانان مخاطب کانون نیز قدردانی کرد وافزود: علیرغم مشکلات مالی و اقتصادی که امروز با آن روبه رو هستیم استاندار ایلام نگاه ویژه ای به فعالیت های کانون داشته که جای قدر دانی دارد.

وی تاکید کرد: کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در این هفته معرفی شخصیت شهدای دولت،معرفی وقایع شکل گرفتن و پایدار شدن دولت از ابتدا تا کنون و معرفی خدمات فرهنگی ادبی و هنری دولت را به عنوان محور اصلی 64 فعالیت فرهنگی ادبی و هنری خود در هفته دولت قرار داده است.
بیست‌ودو مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر استان به بچه‌های ایلامی خدمات فرهنگی، ادبی و هنری ارائه می‌دهند که باشیوع کرونا و خانه‌نشینی کودکان ونوجوانان این فعالیت‌ها تا زمان رفتن کرونا و بازگشت به حالت عادی به صورت مجازی انجام می‌گیرند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =