آغاز ثبت‌نام اینترنتی کارگاه‌های مجازی کانون‌های سراسر کشور در دوره‌ی پاییز

ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت‌های زندگی کانون پرورش فکری در رشته‌های مختلف از روز اول مهر در مرکز مجازی کانون به‌نشانی kpf.ir آغاز شد و تا ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان اردبیل، زمان شروع کارگاه‌های برخط (آنلاین) کانون از روز ۱۹ مهر خواهد بود و علاقه‌مندان در دو گروه سنی «کودک» (۷ تا ۱۲ سال) و «نوجوان» (۱۲ تا ۱۷سال) می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

بر اساس این خبر، این کارگاه‌ها زیر نظر انجمن‌های تخصصی و دپارتمان مهارت‌های زندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و امکان ارتباط مستقیم مدرس و هنرجو فراهم‌ شده است.

این کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و... در دو سطح ملی و استانی برنامه‌ریزی‌شده و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.

درعین‌حال، علاوه بر کارگاه‌های‌های برخط کانون، دوره‌های آموزش بدون محدودیت زمان (آفلاین) نیز در قالب کارگاه‌های از پیش آماده‌شده از سوی استادان صاحب‌نام هر رشته ارائه می‌شود.

بر همین اساس متقاضیان استفاده از دوره‌های بدون محدودیت زمان کانون، می‌توانند پس از عضویت در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دوره موردنظر خود را انتخاب و فیلم هر جلسه را در زمان موردعلاقه خود مشاهده کنند و در صورت نیاز به‌صورت آنلاین با مربیان ارتباط داشته باشند.

یادآوری می‌شود، جدول زمان‌بندی و مشخصات دوره‌های آموزشی کودکان و نوجوانان و اسامی مدرسان رشته‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، مهارت‌های زندگی و... در پایگاه خبری کودک و نوجوان به نشانی www.kanoonnews.ir  و پرتال کانون به نشانی kpf.ir قابل‌دسترسی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =